2733
2739
عنوان

کااااااااااار و پووووووووول

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 67 پست
بزارم واقعا ؟ من تا حالا عکس نذاشتم اینجا خیلی بلد نیستم بهم بگین لطفا بزارم 

اره بذار بهت درخواست میدم قبول کن تا راهنماییت کنم امیدوارم ب دردت بخوره  

یعنی چی به هیچ کس بیشتر از اندازه ظرفیتش بها نده ؟!مگه ما کرونومتر دستمونه که بفهمیم طرف از چه مرحله ای به بعد هار میشه آخه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سایت یا کانال برای دکوراکسیون پیدا کن بعد اثارت رو براشون بفرست اگه قبول کردن برات بفروشن نمیدونم ...

اره فکر خوبیه باید امتحان کنم میترسم هزینه کنم و کار بزنم رو دستم بمونه 🤦‍♀️🙈

دبیرم. دوتا غیر انتفاعی ام درآمدش ماهی ۱۲ تومنه

رشتتون چی بود؟ منم علوم تربیتی ام رفتم مدرسه غیر انتفاعی ولی خیلی کمه درآمدش ول کردم

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
2728
بزارم واقعا ؟ من تا حالا عکس نذاشتم اینجا خیلی بلد نیستم بهم بگین لطفا بزارم 

برو رو اون علامت کوهه جفت ایموجی کلیک کن بعد میتونی عکس بذاری

یعنی چی به هیچ کس بیشتر از اندازه ظرفیتش بها نده ؟!مگه ما کرونومتر دستمونه که بفهمیم طرف از چه مرحله ای به بعد هار میشه آخه  
من۱۶سالمه رشته طراحی و دوختم یه مدت توی یه خیاطی مشغول شدم درآمدش کم بود ولی من برا یاد گیری بیشتر ...

از همین الان شروع کن من الان ۲۵ سالمه و واقعا ناراحتم که چرا درامد ندارم یا نمیتونم کار خاصی انجام بدم ، اره اموزش  مجازی خیلی خوب نیست

رشتتون چی بود؟ منم علوم تربیتی ام رفتم مدرسه غیر انتفاعی ولی خیلی کمه درآمدش ول کردم

من دانشگاه فرهنگیان خوندم‌بعد مدرسه غیر انتفاعی تهران اومدم.کلاس خصوصی هم برمیداشتم با اونا ماهی ۱۲ میشد

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2740
تو هم مثل من اعتماد به نفس نداری که من در حال اموزشم تو نقاشی بیا باهم همکاری بکنیم یه کاری بکنیم هم ...

چه خوب من موافقم ، حالا کارم بد نیستااااا ولی خوب بالاخره خیلی فکر میکنم راجبش که بد نباشه ، چ جوری تو ترکیه میفروشه کاراشو ؟

من دانشگاه فرهنگیان خوندم‌بعد مدرسه غیر انتفاعی تهران اومدم.کلاس خصوصی هم برمیداشتم با اونا ماهی ۱۲ ...

چه خوب من ک ناامید شدم اصلا کاری برای رشتم نیس

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  

من مدیر بازرگانی هستم در زمینه مواد اولیه پلیمری ولی درامدم بالا نیس خیلی باشه 5 تومن برام میمونه این مقدار درامد تو تهران یاکرج جوابگو نیس و حدود 8 سال هس شاغلم البته گاهی درامدم بیشتر میشه ولی باز بستگی به تولیدکننده ها دارن که متاسفانه تولید و صادرات تو کشورمون به شدددت افت کرده  حالا چون با خیلی جاها در ارتباطم میخوام درکنار همین کار خودم کارهای بازرگانی و مذاکرات در زمینه خرید فروش هم انجام بدم ولی نمیدونم چه کاری باشه 

چه خوب من موافقم ، حالا کارم بد نیستااااا ولی خوب بالاخره خیلی فکر میکنم راجبش که بد نباشه ، چ جوری ...

میگفت یه اشنا پیدا کردم کارش دکوراکسیون بود عکس کارمو براش فرستادم خوشش اومد اینجوری شد که تو ترکیه میفروشه

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
از همین الان شروع کن من الان ۲۵ سالمه و واقعا ناراحتم که چرا درامد ندارم یا نمیتونم کار خاصی انجام ب ...

فعلا که باید پیگیر درسام باشم تا مدرک بگیرم بعد از دیپلم دو دستی میچسبم بهش

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤
2706