2726
عنوان

کااااااااااار و پووووووووول

522 بازدید | 67 پست

سلام ، همگی بیاین بگین چه کاری انجام میدین ، شاغل هستید یا تو خونه کار میکنید یا دانشجو هستید یا ..... در کل بیاین از تجربه های کار و میزان درامدتون بگین 

من خودم دانشجوی ترم اخرهنرم و نمیدونم چیکار کنم الان که درآمد داشته باشم تاالان درامد نداشتم فقط یکبار کارمو تو ی جشنواره ی محلی از طرف جشنواره ۱۰۰ برنده شدم چند سال پیش و الان نمیدونم چ جوری درامد داشته باشم یا کار کنم بیاین با هم تجربه هامونو بدیم و صحبت کنیم 

فرهنگیان

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه سایت یا کانال برای دکوراکسیون پیدا کن بعد اثارت رو براشون بفرست اگه قبول کردن برات بفروشن نمیدونم جواب بده یا نه ولی امتحان کن

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       

من۱۶سالمه رشته طراحی و دوختم

یه مدت توی یه خیاطی مشغول شدم درآمدش کم بود ولی من برا یاد گیری بیشتر رفته بودم 

با درآمدش لباسو اینحور چیزا خریدم

انشاالله دیپلم که گرفتم‌میرم آموزشگاه چون با آموزش مجازی .....بارم نیس

بعد ازآموزشگاه دیگه انتخاب میکنم که چیکار کنم و اینا

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤

قبلا شاغل بودم ، به مدت سه سال و نیم تو شرکت کار میکردم و در امد خوبی داشتم 

سالهاست که خانه دارم 

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 
همش احساس میکنم خوب نیست خیلی کارم که بخوام پیج بزنم 😶🤔

تو هم مثل من اعتماد به نفس نداری که من در حال اموزشم تو نقاشی بیا باهم همکاری بکنیم یه کاری بکنیم همینجا یکی میگفت کارهامو تو ترکیه میفروشم

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
راضی هستی از درامد ؟ فرهنگیان یعنی چی دقیقا؟

دبیرم.

دوتا غیر انتفاعی ام درآمدش ماهی ۱۲ تومنه

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
از کارهای ساده شروع کنید من مشاور مدیرعاملم و درامد نسبتا خوبی دارم الحمدلله

خداروشکر چقدر خوب 

چ کاری مثلا ؟ من باید حتما درامد داشته باشم تا بتونم مشکلاتمو برطرف کنم اما ن سابقه کار دارم ن میدونم باید چیکار کنم 

2706