2733
2739
عنوان

این عکس رو توی سایت میبینم خیلی احساسی میشم.باباهاتون دوستون دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2172 بازدید | 165 پست
استارتر اجازه کپی امضاتو دارم؟♥️

حتما عزیزم :)

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من مادر ندارم. اما پدرم با پدرم خیلی صمیمی هستم. بوس و بغل نداریم . اما کلامی کلی محبت میکنه . الانم ک ازدواج‌کردم وقتی میرم خونه بابام واسم کلی خوراکی میخره. میگه هر چی خواستی بهم بگو پول شارژ نت . کلا حس خوبیه فداش بشم. کلی هم باهاش دردل میکنم. عین دوستیم‌

حتما عزیزم :)

مرسی جان

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
2728
من از نظر مهر پدری هیچ کمبودی نداشتم هیچوقت.اما جالبه خواهرم نظرش بامن فرق میکنه چون فکر میکنه محبت ...

چقدر قشنگ گفتی😔کاملا درسته

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.

بابای من تو دریایی محبت غرق کرده منو وقتی میریم خونشون میگن چرا میایی نیای بهمون فقط فخش میداد

نام فرزندم را علی گذاشتم تا زیر سایه حضرت علی بزرگ بشه و نگهدارش حضرت علی باش برای موفقیت و خدشبختی و پاکدامن بودن پسرم صلوات بفرستید تا فرزندی صالح و خلفی بشه برام آینده درخشانی داسته باشه و باعث افتخارم و سربلندیم بشه... خدایا خیر و دنیا و اخرت رو نصیب من و فرزندانم بکن. ..  خدایا فرزندانم رو خادم اهل بیت قرار بده و سفره نشین امام حسین قرار بده در خونه امام حسین بزرگ بشه جون بگیره جوان بشه و پیر بشه زندگیش با قرآن نماز خودت واهل بیت مانوس بشه ... خدایا من از تو  معجزه میخاهم  معجزه بزرگی در حد خدا بودنت معجزه ای ک  اشک شوقم از معجزه ات جاری بشه تو خودت بهتر میدانی اللهی امین... عاشقتم خدا نگهدارم باش... مرسی ک بهم ی پسر زیبا و شیرینی عطا کردی اگه میشه ی دختر زیبا و شیرینی هم نصیبم کن تا جنسمون جور بشه... خدایا هرچی دارم از وجود رحمت خودت هست هیچوقت مرا ب حال خودم وامگذار حتی ب اندازه پلک برهم زدن... خدایا منو خانوده ام رو پیش دوست دشمن شرمنده نکن... خدایا هیچکس رو شرمنده بچه و مهمون نکن خدا دلها مارو هدایت کن وبعداز هدایت گمراه نکن ک تو ارحمن ارحمین... خدایا منو از این خونه نجات بده لطفا برای صاحب خونه شدنم صلوات بفرستید زندگی باجاری و مادرشوهر خیلی سخته خیلی... لطفا برای بردارم و زندگیش دعا کنید تا بزودی صاحبخونه بشه تا زن بچش خوشبخت بشن 
اتفاقا بچه های اخر خیلی عزیز دوردونه هستنا من خودم بچه اولم ولی هیچی به هیچی

هستم ولی هرچی میشه من هستم و باید زجر بکشم حرف بشنوم همیشه هم ک‌میشم تقصیر کار و یه بچه تخس  چ کنم 

کاربری ب من داده شده 😊 ۱۵ سالمه نپرسین و حمله نکنین...😐اشک ها کلماتی هستند که قلب نمی تواند آنها را بگویدمُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون                     من دختریم ک هیچکس از غم و ناراحتیم خبر نداره و‌هیچکس گریمو ندیده   
2740

اممم بابای منم زیاد نمیگه ولی کلیییی کار برام میکنه همیشه چیزی ک بخوامو تهیه میکنه اما اگرم‌نتونه یا اینا با ارومی‌ میگه مثلا نمیشه بعدا یا اینجور و همیشه اگر مشکلی داشتم با اون دکتر میرفتم یاد ندارم مامانم یبار باهام اومده باشه 

ولی مامانمم برام خیلی تلاش کرده ولی خب 

😢

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚

بابای منم اصلا ابراز نمیکنه اما وقتی چروک دستاش و پیری صورتش و سفیدی موهاشو میبینم و نگاه به زندگی شون میکنم میبینم چقدر با عشق مارو بزرگ کرد و به ثمر رسوند و بابت همه ی شکستگی های صورتش احساس شرمندگی میکنم که هیچوقت کاری که باید از دستم برنیومد براش بکنم.خدا بهش عمر با عزت و سلامتی و برکت در روزی بده ان شاءالله

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
من مادر ندارم. اما پدرم با پدرم خیلی صمیمی هستم. بوس و بغل نداریم . اما کلامی کلی محبت میکنه . الانم ...

چه خوب خداروشکر که پدرت محبت میکنه😊

اممم بابای منم زیاد نمیگه ولی کلیییی کار برام میکنه همیشه چیزی ک بخوامو تهیه میکنه اما اگرم‌نتونه یا ...

اره منم دکتر اینا همش با بابام بودم😢

2706