2733
2734
عنوان

بکارت

| مشاهده متن کامل بحث + 19635 بازدید | 538 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
شما دکتری؟ سازمان جهانی مثل ما ایرانی ها ملاک رو واسه دوشیزه بودن پرده بکارت میدونه؟ بنده خدا راست ...

چرا توهین میکنی و تهمت میزنی؟؟شما زنی درسته؟؟از حرفات متوجه شدم کاملا علیه زنانی شما داری میگی دوشیزه بودن یعنی وجود پرده بکارت؟واقعا برات متاسفم باکرگی به معنای وجود بکارت نیست و برای پسر هم استفاده میشه نه فقط زن تو میدونی همین واژه ی دوشیزه چقدر زشت و زننده و توهین امیزه؟؟؟؟من دکتر نیستم ولی توهم دکتر نیستی سازمان بهداشت جهانی گفته این گواهی فاقد اعتباره و‌توهین به کرامت انسانیه اون نگفت پرده‌وجود نداره که دخترا برن رابطه ی نامشروع داشته باشند برات متاسفم فعلا که شماها با ازمایش بکارت و تحمیل وجودیتش به دیگران دارین کرامت و عفت یک زن رو زیر سوال میبرید نه اون سازمان اقایون کجاشون از ما بهتره که بخوان بی اعتماد باشن بهمون خانوم محترم؟؟فکز کردی ما زنها انقدر خودمون و بی ارزش و پایین میدونیم که واسه هرکاری به یه مرد تکیه کنیم؟مرپها خدا نیستند اتفاقا ما هم بی اعتمادیم منم خیلی برام مهمه شوهر آیندم رابطه ای نداشته باشه با کسی کی گفته ما می‌خوایم فساد رواج بدیم و بگیم دخترا برن رابطه داشته باشند؟واقعا برات متاسفم با این طرز فکر زن ستیزت واقعا فقط میتونم بگم برات متاسفم و اینکه این بیانیه هیچچچچ ربطی به ایران نداره پاکستانم ازمایش بکارت و ممنوع کرده فقط ایرانه که از افشا شدنه دروغ و افسانه ای مثل بکارت هراس داره متاسفممممممممم برات

اونوقت اونی که به دختر بچه یا حتی پسر بچه تجاوز میکنه چی؟ اونام پوششون غلط بوده؟ یا اونی که به زن چا ...

ولش کن این و براش متاسفم به معنای واقعی امروز جمله ی زنان علیه زنان و از این خانم درک‌کردم هنوز فکر می‌کنه پوشش ما هست که باعث شده اقایون از راه به در بشن دیگه نمیدونه که چشم چرونی خشونت جنسیه و این اونا هستن که مریضن

چرا توهین میکنی و تهمت میزنی؟؟شما زنی درسته؟؟از حرفات متوجه شدم کاملا علیه زنانی شما داری میگی دوشیز ...

فقط سه بار برات متاسفم رو متوجه شدم نوشته بودی

و اینکه سازمان جهانی رو واسم توضیح بده ممنون

زن ستیز؟

اما دوست ندارم بیشتر از این تو ...فرو بریم

پولدار نیستم .ارزوی پولدار شدن رو دارم .دیدینش سلام برسونید بهش و بگین منتظرشم
چرا توهین میکنی و تهمت میزنی؟؟شما زنی درسته؟؟از حرفات متوجه شدم کاملا علیه زنانی شما داری میگی دوشیز ...

توهین و تهمت رو هم برام از پستام اسکرین بگیر بزار تو همین تاپیک

یاد بگیر مثل من اگر برخلاف نظرت حرفی زده شد سریع عصبی نشی 

هرچند که فکر میکنم یک انسانی و در چند کاربری

توهین و تهمت رو هم برام از پستام اسکرین بگیر بزار تو همین تاپیک یاد بگیر مثل من اگر برخلاف نظرت حرف ...

چقد توو مخی

توو تاپیکت گفتی شوهرت چش چرونه و ب همه نظر داره پس ینی پیر و جوون نمیشناسه و رحم نمیکنه و ب همه نظر دارع!!!!واسع همینع ک نگرانی!!!اون ذات شوهرته ک خراب و معیوب .فرافکنی نکن ک بگی بقی۶ بد هستن.مقصر اون مردی هس ک تعهد داره باز چشمش دنبال ناموس مردمه حالا باهرپوششی.مردی ک خداشناس باشه و ناموس حالیش باشه به دختر مردم زل نمیزنه!!!آبو بریز اونجا ک سوخته پولدار جون

چقد توو مخی توو تاپیکت گفتی شوهرت چش چرونه و ب همه نظر داره پس ینی پیر و جوون نمیشناسه و رحم نمیکنه ...

بقیه ی تاپیک هام رو هم بخون

شاید در مورد خودم حرفی پیدا کردی

نمی خواستم جوابت رو بدم

فقط سه بار برات متاسفم رو متوجه شدم نوشته بودی و اینکه سازمان جهانی رو واسم توضیح بده ممنون زن ستی ...

چون واقعا برات متاسفم سازمان بهداشت جهانی میدونی چیه؟؟؟اون‌گفته بکارت وجود نداره و ازمایشش فقط یه چیزشعره و توهین به عفت زن 

بله تو زن ستیزی و علیه خودتی اگر نبودی نمیگفتی پاک بودن یه دختر به بکارتع و برای بکارت ارزش قائل نمیشدی و نمیگفتی وجود داره اگر زن ستیز نبودی واژه ی زننده ی دوشیزرو به کار نمیبردی اگر زن ستیز نبودی معتقد نبودی مردها هر غلطی که میخوان میتونن بکنن اما زن حق نداره اگر نبودی نمیگفتی مردها به ما بی اعتمادند و عفت یک زن و زیر سوال نمیبردی برای پسری که تو‌میخوای تربیتش کنی متاسفم چون که تو به جای اینکه یادش بدی چجوری با یک‌خانم رفتار درستی داشته باشه و دراینده خشونت جنسی ای مثل چشم‌چرونی نداشته باشه بهش میگی برو هر غلطی دوست داری بکن و بهش تبعیض جنسیتی اموزش میدی و در عوض دخترت و محدود میکنی و میزنی توی سرش تا اعتماد به نفسش و از دست بده و مردها رو بالاتر از خودش بدونه و معتقد باشه که هیچ کاری و بدون وجود مرد نمیتونه انجام بده و بعدشم که اومد تو جامعه دقیقا بر علیه همجنس خودش میشه و حرفهای تورو بلغور می‌کنه و تکرار میکنه😂برای تو و امثال تو متاسفم همینطور که میگی مردا بهمون اعتماد ندارن و فکر می‌کنی خدا هستن اتفاقا منم ندارم و موقع ازدواجم میخوام زیر و روی زندگیش و دربیاره تا بفهمم رابطه ی نامشروع داشته یا نه تابا یه کثافت مرد سالار ازدواج نکنم

2706