2737
2739
عنوان

بیاین از دونستنیای عجیب غریبتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدم‌خیلیا مسخره میکنن و میگن دین کاملی نیست😒

مطالعه ندارن 

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2728
یه جیزی فهمیدم اون شیپورایی که تو حرم امام رضا به صدا درمیان،چون سازشون یه نت داره،مثلا با هر دمشون ...

چرامن شنیدم پس

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2740
چرامن میشنوه ام پس

چی رو میشنوی

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
چی رو میشنوی

مثلاباشیپوریه چیزایی گفته میشه موقع شنیدنش یه کلماتی میادبه ذهنم که مثلااین گفته میشه شایدم اشتباه میکنم

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
اسلام چه چیزایی رو یاد داده به مردم که سالها بعد فهمیدن دلیل علمیشو

میرن دستشویی ی دستمال روسرتون بزارید چون گازی داره ک باعث ریزش مومیشه 

ماهی بدون پولک نخورید دلیلش  یادم رفت 

با وضوگرفتن چاکرای مثبت بدن لمس میشه مهره انرژی منفی ازبدن میگیره 

مثلاباشیپوریه چیزایی گفته میشه موقع شنیدنش یه کلماتی میادبه ذهنم که مثلااین گفته میشه شایدم اشتباه م ...

پس شما یه علم غیبی دارید😁ممکنه حس کرده باشید 

تحقیق کنید راجبش شاید حدسیاتتون درست بود