2726

شکل مثلث انرژی مثبت جذب میکنه اشکال هرمی

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

غذا دادن با دست به کودک ،خوبه چون نوک انگشتا انرژی هست

دقت کنید انگشت نه کلسیم ناخن

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از وقتی با فرشته مرگ دوست شدم زندگیم خیلی بهتر شده

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
2728

مورچه ها هیچ وقت صبح ها به سمت خورشید بیرون نمیان از لونه چون کور میشن 

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️

یه جیزی فهمیدم

اون شیپورایی که تو حرم امام رضا به صدا درمیان،چون سازشون یه نت داره،مثلا با هر دمشون یه جمله ای رو میگن تو شیپور،که اونجور شنیده نیشه،یکی از جمله ها اینه،یا امام رضا

خیلی جالب بود برام

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
غذا دادن با دست به کودک ،خوبه چون نوک انگشتا انرژی هست دقت کنید انگشت نه کلسیم ناخن

پیامبرم براهمین با دست غذا میخوردن میگفتن ثواب داره 

البته نه با پنگول😑 با ۳انگشت شصت و اشاره و وسطی

از وقتی با فرشته مرگ دوست شدم زندگیم خیلی بهتر شده

چجوری؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
پیامبرم براهمین با دست غذا میخوردن میگفتن ثواب داره  البته نه با پنگول😑 با ۳انگشت شصت و اشاره ...

اسلام چه چیزایی رو یاد داده به مردم که سالها بعد فهمیدن دلیل علمیشو

2706