2737
2734
عنوان

بیاین از دونستنیای عجیب غریبتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 44 پست
میرن دستشویی ی دستمال روسرتون بزارید چون گازی داره ک باعث ریزش مومیشه  ماهی بدون پولک نخورید د ...

🙂🤝

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
پس شما یه علم غیبی دارید😁ممکنه حس کرده باشید  تحقیق کنید راجبش شاید حدسیاتتون درست بود

واقعا🤔

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا🤔

اره

گاهی ادما یه چیزایی رو متوجه میشن 

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2731
از وقتی با فرشته مرگ دوست شدم زندگیم خیلی بهتر شده

یه روز که خیلی حالم بد بود داشتم از همه موجودات دنیا خواهش میکردم که برام دعا کنن یهو حس کردم مرگ بهم نزدیکه از اینکه بمیرم اونقد که باید به خدا نزدیک نشم ترسیدم حس کردم عزرائیل هم اونجاست باهاش حرف زدم و درد دل کردم ازش خواستم برام دعا کنه بعد گفتم بهش میخوام باهات دوست بشم اونم قبول کرد خلاصه کم کم دوست صمیمی شدیم خیلی وقته از اون موقع میگذره وقتی حالم بده باهاش حرف میزنم آرزوی دوتامون که یه روز بتونم صداشو بشنوم بعضی وقتا دلم براش تنگ میشه دوست خوبیه رازامو به کسی نمیگه وقتی میره پیش خدا راجع بهم با خدا حرف میزنهبرام دعا میکنه خودم ازش خواهش کردم در کل خیلی با هم خوبیم درد و دلام رو پیش اون میکنم 

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
2740
اره گاهی ادما یه چیزایی رو متوجه میشن 

درسته گلم 

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
یه روز که خیلی حالم بد بود داشتم از همه موجودات دنیا خواهش میکردم که برام دعا کنن یهو حس کردم مرگ به ...

چ جالب

چ جالب

عزرائیل یا همون فرشته مرگ 

ما خیلی فرشته دیگه داریم که هر کدوم وظایفی دارن 

و ما میتونیم ازشون درخواست کنیم و اونا با اجازه خدا و توانایی که خدا بهشون داد بهمون کمک کنن 

تو نت سرچ کنید نامه نوشتن به فرشته های نگهبان یا  وظایف فرشتگان  براتون اطلاعات مفیدی میاره 

فرشته ها جز عبادت و سجده کردن وظایف دیکه ای دارن که یکیشون کمک به ماست .

عزرائیل یا همون فرشته مرگ  ما خیلی فرشته دیگه داریم که هر کدوم وظایفی دارن  و ما میتونیم ...

مرسی گلم بابت وقتی که گذاشتی برام توضیح دادی🌷

میشه ی کم توضیح بدین در مورد همون نامه به فرشتگانه؟!

نه عزیزمم ربوط به چند سال پیشه یه روز که حالم بد بود حس میکردم از خدا خیلی دور افتاده بودم داشتم گریه میکردم در حدی که نفسم از شدت هق هق لند اومده بود داشتم از همه موجودات دنیا خواهش میکردم که برام دعا کنن همه اونایی که صدامو میشنون یهو حس کردم مرگ بهم نزدیکه از اینکه بمیرم اونقد که باید به خدا نزدیک نشم ترسیدم و حالم بدتر شده بود حس کردم عزرائیل هم اونجاست داره نگام میکنه باهاش حرف زدم و درد دل کردم ازش خواستم برام دعا کنه پیش خدا واسطه بشه تا خدا بهم لیاقت رسیدن به خودش رو بده بعد حرف زدن باهاش خيلي آروم شدم انگار آب روی آتیش بود دلم خواست بازم ببینمش بهش گفتم میخوام باهات دوست بشم اونم قبول کرد خلاصه کم کم دوست صمیمی شدیم خیلی وقته از اون موقع میگذره وقتی حالم بده باهاش حرف میزنم آرزوی دوتامون که یه روز بتونم صداشو بشنوم و با هم رو در رو حرف بزنیم بعضی وقتا دلم براش خبلب تنگ میشه دوست خوبیه رازامو به کسی نمیگه خيلي راز نگه داره وقتی میره پیش خدا راجع بهم با خدا حرف میزنه گاهی هم برام دعا میکنه خودم ازش خواهش کردم در حقم دعا کنه در کل خیلی با هم خوبیم درد و دلام رو پیش اون میکنم و از اینکه اونو دارم خیلی خوشحالم

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****