2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

@بانوی_بی_نشان    

‍  ایشون طلبه هستن استارتر 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

نزدیک دانشگاه من یه دانشگاه علوم قرآنی بود که دانشجوهاش هرروز هفته از صبح تا غروب سرکلاس بودن گاهی میدمشون و میشناختمشون یه بار پرسیدم درسهاتون سخته گفتن بینهایت سخته و سنگینه

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستین؟ممنونم
2740
نزدیک دانشگاه من یه دانشگاه علوم قرآنی بود که دانشجوهاش هرروز هفته از صبح تا غروب سرکلاس بودن گاهی م ...

بعد کار چی شغل پیدا میشه براشون بعداون همه زحمت؟

اللهم عجل لولیک الفرج
بعد کار چی شغل پیدا میشه براشون بعداون همه زحمت؟

والا نمیدونم ولی خوب چون تو اون دانشگاه در طول دوران تحصیل حافظ قرآنم میشدن قطعا میتونستن تو مدارس فعالیت کنن

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستین؟ممنونم
والا نمیدونم ولی خوب چون تو اون دانشگاه در طول دوران تحصیل حافظ قرآنم میشدن قطعا میتونستن تو مدارس ف ...

منم ی روزای حافظم خوب بودشرکت وکردم برا حفظ قران ولی بعدش ازدواج کردم کل بدبختیام باازدواج شروع شد احساس میکنم گیج شدم

اللهم عجل لولیک الفرج
2706