2733
2739
عنوان

بیاین چالش عکس دستامون😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3843 بازدید | 230 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چهار تام اون یکی دستمه 😞 پهنارو اولیو پدر شوهرم خرید با چهار تا نازک اون یکی ها هم شوهرم میخوام بفر ...

حوصله ات سر نمیره همو رو انداختی من النگو زیاد بندازم دلم زه جور میشه انگاری قلبم میگیره

خداحفظشون کنه سن پدرم داره بالا میره من وحشت زده م

خدانگهداره پدرت باشه عزیزم

پدرم یکم فراموشی گرفته و خیلی کم حرف شده😔هر روز میرم خونشون باهاش حرف میزنم یکم حال و هواش عوض شه😔

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2742
نمیخوام اذیتت کنم درکت میکنم عزیزم روحشون شاد

ممنونم عزیزدلم🌹🌹🌹🌹

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
ممنون چشات قشنگه😘

آره ماشاء الله خیلی قشنگ بود من با اجازت ازشون اسکرین گرفتم اگه دوس نداشتی بگو پاک کنم. چون ناخنام مث شماس ولی یکم که بلند میشه به سمت پایین خم میشه نمیدونم چرا 😥

زنی که سرو صدا داره یعنی دوستت داره ، از زنی که ساکت شده بترس یعنی پایان
عزیزم کاشکی الان پبش بابام بودم فداش بشم بابای زحمتکشم عاشقشم گریم گرفت ❣❣

جانم😔

خدانگهداره همه ی پدرومادرا باشه که امید بچه هاشون هستن💚

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2738
اخه خیلی زیاده ی چیزای دیگه بخر یا ریز بخر زیاد کن  پهن زیادش خوب نیس بازم سلیقه خودتونه کجایی ...

ریز دارم ۴ تا‌ دست راستمه.دوتاش مال مجردیمه .تصمیم داشتم بفروشم نمیدونم بدم ب چی.ارومیه 

خدایا به امید تو
خدانگهداره پدرت باشه عزیزم پدرم یکم فراموشی گرفته و خیلی کم حرف شده😔هر روز میرم خونشون باهاش حرف م ...

قربونت برم

الهی عزیزم

خدا کمکشون.کنه

کار خوبی میکنین اینطوری خیلی خوبه

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
قربونت برم الهی عزیزم خدا کمکشون.کنه کار خوبی میکنین اینطوری خیلی خوبه

💙💜🧡

عزیزم امضات اروم تو گوشت بگو نه اروم تو دلت بگو طفلی چجوری تو گوشِ خودش حرف بزنه😂😂

ااااا به اینش فک نکردم واقعاا ..😂😂صب کن درستش کنم

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
ریز دارم ۴ تا‌ دست راستمه.دوتاش مال مجردیمه .تصمیم داشتم بفروشم نمیدونم بدم ب چی.ارومیه 

اره خب طلا هم ی جور پس اندازه میشه الان 

ولی من به شخصه ترجیح میدم همرو دستم نکنم 😊

#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان❤️                                     آغاز و ختم ماجرا لمس تماشای تو بود                                     دیگر فقط تصویر من در مردمک های تو بود                              ناشناس:🌱    https://harfeto.timefriend.net/16537800050671  
2706