2737
2734
عنوان

همه تون بیااااییییددد بازییییی😃😍💖😎

| مشاهده متن کامل بحث + 7719 بازدید | 1598 پست
نفر بعدی خوابه😐😂

شما خواب موندی بازی خیلی وقته تموم شده😅

امضامو بخونید دیگههههه.... دبیر تاریخ نیستم ولی روزی خواهم شد . در آینده ی نزدیک . 🥰انقدر بچمو دوست دارم که به دنیاش نیارم ..... از ادمای مذهبی نما که راحت دل میشکونن متنفرم ....اگه امضامو خوندی واسه خوشبختیم دعا میکنی ؟...♡... لینک ناشناس :  https://harfeto.timefriend.net/16210034327604
شما خواب موندی بازی خیلی وقته تموم شده😅

😐🤧😂دیشب نت تموم کردم🤕😂😂😂😂

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالتونه؟ من خداروشکر به هیچ بنی بشری وابستگی ندارم

منم اینطورم.یه ماهم خونوادمو نبینم و زنگ نزنیم عین خیالمم نیست😐🙄خیلی دوسشون دارم ولی وابسته نیستم اصلا.

رنگ واقعیِ آدما رو زمانی میبینی که دیگه هیچ منفعتی براشون نداشته باشی🙂🧡❤️
2731
سلام سلام خوبی😍😍😍نبودی دیروز عزیزم😚 دیراومدی خیلی دیرهههه😥🤗😆

سلام به روی ماهت عشقم 

اره درس داشتم

😢ای بابا

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2740
منم اینطورم.یه ماهم خونوادمو نبینم و زنگ نزنیم عین خیالمم نیست😐🙄خیلی دوسشون دارم ولی وابسته نیستم ...

من بعضی وقتا سفری جایی میرن من زنگ نمیزنم  خودشون زنگ میزنن مادرم میگه چقدر بیخیالی 😄

❤️#
من بعضی وقتا سفری جایی میرن من زنگ نمیزنم  خودشون زنگ میزنن مادرم میگه چقدر بیخیالی 😄

به منم زیاد میگن خیلی سردی😑با همه خوبم.میگم میخندم.تا حالا با کسی دعوا که هیچ حتی بحثم نکردم ولی خب اخلاقم اینجوریه.

به نظرم اینطوری بهتره و کدورتم پیش نمیاد.

رنگ واقعیِ آدما رو زمانی میبینی که دیگه هیچ منفعتی براشون نداشته باشی🙂🧡❤️
2706