2752
2734
عنوان

با این همسر زندگی میکردین یا جدا میشدید

| مشاهده متن کامل بحث + 6057 بازدید | 187 پست
ن مشکل جدی الان نداریم ولی میبینم خانما اینجا برای خیانت چه ه ک نمیکنن بعد شوهر من گاها چت میکنه با ...

فکرتو خراب نکن بخاطر چت ، به نظرم شوهرت دوست داره که با وجود اینکه گفتی سهمش رو میدی نخواسته جدا بشه. بعد بعضی مردا ذاتا بلد نیستن محبت کنن. من خودم روزی چند بار به شوهرم میگم دوست دارم ، بعد با شوخی و خنده میگم تو چقدر دوسم داری، آنقدر از این کارا میکنم که اونم یاد گرفته و زبونی محبت میکنه. یا مثلا آنقدر پیشش گفتم که گل دوست دارم که برام تو مناسبت‌ها می‌خره درحالیکه قبلا اینجوری نبود و خریدن گل رو مساوی با دور ریختن پول میدونست

انگار خوب نمیخونی محبت کردن مردها رو گفتم گفتم شوهرم بی محبته یبار دیگه از اول تاپیکو  بخون

تو این قضیه شمارو من مقصرتر میبینم

شما قبل ازدواج تو دوستی چون شرایط خوبی نداشتی و دنبال ازدواج بودی بدون پذیرفتن تبعات این سردی ازدواج کردی

بعد انقدر خودخواه بودین ک بچه دار شدین ک طعم مادربودن رو بچشین

همسرتون ادم سردی  بوده و شما با علم براین مشکل و دونستن بیماریش باهاش ازدواج کردین الان که خرتون از پل گذشته میگین باید طبق نظر من باز خودتو درمان کنی سردم نباشی!!!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب باید از همسرتم کمک بگیری  مثلا درس بزرگه بسپاری به همسرت یا کوچیکه رو بسپاری به همسرت  ...

مشکل من اینا نیس راستش

اینا خستم نمیکنه

قدرنشناسی و بی توجهی انرژی رو ازم میگیره

درس بچه چند بار بهش گفتم دعوا و تحقیر و داد وبیدا پشیمون شدم

همسرمم واقعا زحمت کش کل خرید خونه باهاشه و دیرم از سکار میاد حدود ۷

تو این قضیه شمارو من مقصرتر میبینم شما قبل ازدواج تو دوستی چون شرایط خوبی نداشتی و دنبال ازدواج بود ...

شاید

من خواستگار زیاد داشتم ولی،شرایط مالی خانوادم اوکی نبود مجبور بودم کار کنم

تو ۲۹ خواستکار بهتری نداشتم

فکر نمیکردم هیچ مردی سرد باشه

سردیش تحمل همه چیو سخت تر کرد

فکر میکردم بخاطر بچه س ک افسرده س

بعد دیدم کلا همین مدلیع

مشکل من اینا نیس راستش اینا خستم نمیکنه قدرنشناسی و بی توجهی انرژی رو ازم میگیره درس بچه چند بار ...

بهش بگو 

اینجوری که شرح میدی .درک میکنه

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
آره قبول دارم. بهش بگو خسته شدی بگو داری افسردگی میگیری. یعنی پایه مسافرت و اینا نیست؟

چرا هست میگم سال دوسه بار میریم ولی انرژی ک ادم از همسر میگیره از همه چی مهمتره

من روحیم بد نیس همش میخندم شوخم فقط نقطه ضعفم بیحالی همسرم

مشکل من اینا نیس راستش اینا خستم نمیکنه قدرنشناسی و بی توجهی انرژی رو ازم میگیره درس بچه چند بار ...

به نظرم اشتباه میکنی 

اگه قدر نشناس بود وقتی گفتی جدا بشیم و ... قبول میکرد 

پس هم دوستت داره هم قدرتو می‌دونه عزیزم 

ضمنا زیادی هم داری کارشون بزرگ جلوه میدی 

والا همسر منم ۷/۵ صبح می‌ره سر کار و ۷ عصر میاد خونه 

وقتی شما به نظرت کار طرف خیلی سنگین میاد که اینجا هم همش تاکید داری روش قطعا همسرت هم همین بهش تلقین میشه و فکر می‌کنه باید همش خسته باشه🥴

شاید من خواستگار زیاد داشتم ولی،شرایط مالی خانوادم اوکی نبود مجبور بودم کار کنم تو ۲۹ خواستکار بهت ...

من اینارو گفتم نه از بابت سرزنش ازین بابت ک ازون قیافه حق به جانب کمی خارج بشید و خودتون رو تو این زندگی قربانی ندونید 

که بدونید همسر شما هم زنی رو تحمل کرده که بخاطر خواسته هاش با همه چی اوکی بوده حالا ک خرش از پل گذشته میگه تو بدی

این سردی درمان داره بشرطی ک شما از نگاه بالا ب پایین ب قصیه نگاه نکنی شما هم خودتو اصلاح کنی و یه رفتارایی رو در خودت تغییر بدی

2706