2752
2734
عنوان

متاهلااا شوهراتون بعد ازدواج مثل دوره نامزدی بودن؟🍃🧡💫

| مشاهده متن کامل بحث + 2839 بازدید | 75 پست

ماکه هرچی پیش میره داره بهتر میشه خداراشکر چون اویل خیلی من سرد بودم وخجالت میکشیدم از ابراز علاقه ولی الان خ خ خ خیلی بهتره

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏

عالییییییی شد بعد عروسیمون

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من خيلي خيلي خيلي بهتر شد و إبراز علاقش بيشتر ١٠ساله ازدواج كرديم

كساني كه بچه نمي اورند نه بي احساسند،نه تنبل،نه نااميد، بلكه انها فرزندشان را بيشتر از هر چيزي دوست دارند
2731
شوهر من خيلي خيلي خيلي بهتر شد و إبراز علاقش بيشتر ١٠ساله ازدواج كرديم

میشه بگی چیکار کردید..؟؟؟

مجنون‌حسین راچہ هراس‌از‌سخن‌خلق‌؟!چون‌خالق‌این‌خلق،گرفتار‌حسین‌ است♥️
نه اونموقع خجالتی بودیم هر دو، منم تو بروز احساسات ضعیف ... 😐 هر چی از زمان ازدواج مون گذشته عشق و ...

منم خجالتی بودم سخته اصلا احساساتمون بروز بدم اما نامزدم راحته براش منم بهتر شدم اما دوست دارم اون همینجوری بمونه تا آخر🥺

خدایا شکرت🤲🍃

ببين من حتي شوهرم أوائل بداخلاق بود حتي اما خودم فكر ميكنم چون خيلي صبوري كردم گذشت كردم و فوق العاده محبت كردم اونم كم كم ياد گرفت البته خيلي دوسم داشت ولي بلد نبود چجوري رفتار كنه الان بعد ١٠سال جوري شده بدون من اب نميخوره

كساني كه بچه نمي اورند نه بي احساسند،نه تنبل،نه نااميد، بلكه انها فرزندشان را بيشتر از هر چيزي دوست دارند
ببين من حتي شوهرم أوائل بداخلاق بود حتي اما خودم فكر ميكنم چون خيلي صبوري كردم گذشت كردم و فوق العاد ...

والا ما محبت کردیم و پررو تر و گستاخ تر شد

شما چجوری بودید مگه؟؟؟به ماهم یاد بدید🥺

تغییر کرده نمیشه گفت بهتر یا بدتر

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
ببين من حتي شوهرم أوائل بداخلاق بود حتي اما خودم فكر ميكنم چون خيلي صبوري كردم گذشت كردم و فوق العاد ...

خدا رو شکر چقد عالی ،همیشه خوب بمونین با هم الهی🥺🧿

خدایا شکرت🤲🍃
2706