2737
2734
عنوان

متاهلااا شوهراتون بعد ازدواج مثل دوره نامزدی بودن؟🍃🧡💫

| مشاهده متن کامل بحث + 2826 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میشه بگی چیکار کردی ؟؟؟

دربرابرناملایمات سکوت کردم وقتی عصبانی مسشد روزای اول من۲۰سالم بودو بی تجربه چوابشومیدادم البته با احترام ولی اون حالیش نبود کتک میزد منوحسابی کم کم سکوت کردم مادرش خاهرش توهین میکردن بی جهت سکوت کردم وبعدشناختشون چقدرپستن توکارای خونه بیشتردقت میکردم متاسفانه وسواسی زنانه داره روکارای خونه بمادرش رفته خلاصه خودشم مهربون بود ولی ب شدت عصبی اینکارارو ک کردم خیلی خوب شد خدای 

وقتی میگم هیچ نگو برو توخونه مثلا توحیاط مینشست باسکوت میرفتم داحل اروم میشد میومد کلا دید مهربونم خیلی بهترشدولی خدامیدونه جقدر زجرکشیدمو تامرز خودکشی رفتم

اللهم عجل فرجه مهدی ❤♥️
2738

شوهر من دیگه حالمو به هم‌ میزنه

چپ و راست هی میاد بوسم میکنه....نازم میکنه....دیگه هر جیزی حدی داری. والا نامزدی یه کم‌خجالت میکشید بهتر بود. الان دیگه راحت شده برا خودش.

متاسفانه خونه مادرشم که می ریم با مادرشم اینجوریه. هی مادرشو ناز میکنه و اه...اه....🤮🤮🤮

دربرابرناملایمات سکوت کردم وقتی عصبانی مسشد روزای اول من۲۰سالم بودو بی تجربه چوابشومیدادم البته با ا ...

خب خداروشکر عزیزم خوشبخت باشی❤❤❤

مجنون‌حسین راچہ هراس‌از‌سخن‌خلق‌؟!چون‌خالق‌این‌خلق،گرفتار‌حسین‌ است♥️
2706