2737
2739
عنوان

جمع کنید این بازار گرمی داروی امام کاظم

| مشاهده متن کامل بحث + 5615 بازدید | 199 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش من خودم استفاده نکردم چون دلیلی و سند معتبر علمی نداره ولی همه راضی بودن خالم استفاده کرد سرما خورده بود خوب شد شاید از نظر علمی ثابت نشده باشه ولی خب شاید چیزای گیاهی داره باعث میشه سیستم ایمنی بدن بهتر بشه الله علم 

کاش عاشق مهدی(عج) بودن مد میشد💔        کوهیم ما تا ایستاده ایم روی پاهامون...😎               ماهیم تا خورشید هست رهبر راهمون..          در هیچ اساس نامه ای،حق تماشای زیبایی تو بانو به رسمیت نشاخته شده است! خیالت تخت           تحریم کن چادر بکش ب روی همه چشم ها . برنامه صلح امیزی در کار نیست✌     خدایا ما برای تو تیپ زده ایم بگذار نپسندنمان مارا به چه نگاه غیر همین که بنده خوشتیپ تو هستم مرا کافیست😍   اگر میشد میخواستم پس از مرگم  چادرم را هم با من خاک کنید میخواهم روزی که دستهایم خالیست.... امانت مادرم بانو فاطمه را دستم بگیرم.. و به او پس بدهم .  آن ها چفیه را خیس می کردن تا نفس هایشان”آلوده شیمیایی” نشودمن چادر می پوشم تا از نگاه های آلوده”دور بمانم اینی که میگن مشکی رنگ عشقه یعنی چادرمو عشقه  (خانوم وکیل اینده) 
2728

من و خانوادم ده سااااله یکبار سرمانخوردیم حتی یکبار .

بخاطر مصرف این دارو وقتی اثرشو دیدم و مادرشوهر ۸۰ سالم با همین دارو فقط سه روز خوب شد . بشدت حالش بد بود .  اونایی که مخالفن ابو بریزن اونجا ک میسوزه .

بدون اون دارو هم همون روند و میرفتی به قود دکتر هاشمیان رییس بخش ای سیو مسیح میگفت بلکه بدون اون زود ...

من هرسال حتما سرما میخوردم و دوهفته ای مریض بودم امسال که این دارو رو خوردم اصلا مریض نشدم علائم سرماخوردگی میدیدم میخوردم روز بعد کامل خوب بودم ضمن این که موادش شیمیایی نیست که مضر باشه 

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
من هرسال حتما سرما میخوردم و دوهفته ای مریض بودم امسال که این دارو رو خوردم اصلا مریض نشدم علائم سرم ...

عزیزم من دو ساله سرما نخوردم ضمن این‌ه امسال همه ماسک میزدن کم تر ویروس گرفتن پس ربطی نداره

2740
بدون اون دارو هم همون روند و میرفتی به قود دکتر هاشمیان رییس بخش ای سیو مسیح میگفت بلکه بدون اون زود ...

ببین مشکل با اسمش داری اسمشو بذار غضنفر مواد تشکیل دهندشو بخون راجب فواید اون مواد سرچ کن

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
مذهبی ها اکثرا قبول دارن چون اسمش داروی امام کاظم هست و همه چیز رو از منظر جبهه خیر و جبهه شر میبینن ...

والا منم مدهبیم بخدا ولی اصلا چیزی که خود علما میگن معتبر نیست و استفاوه نمیکنم اینو تبریزیان خیلی باب کرد اخرم نصفصونو گرفتن فهمیدن کلاشی میکنن چقدر الکی یسری چیزارو قاطی کردن به مردم بیچاره فروختن وقتی گرفتنشون انبارشون پر از فضله گا و گوسفند بود که میدادن به خورد مردم دم کنن

مذهبی ها اکثرا قبول دارن چون اسمش داروی امام کاظم هست و همه چیز رو از منظر جبهه خیر و جبهه شر میبینن ...

من راجبش تحقیق کردم اوردم به خانوادم گفتم اسمش داروی غضنفره مواد تشکیل دهندش ایناس اثراتش اینه و نحوه استفادش این

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم

حالا همه مثل شما فکر نمیکنن

ترکیبات دارو و جواب دهیش مهمه نه عقده ای که از مذهب داریم!

منتظرتم دخترم...زود بیا تو دل مامانی🥰میدونم به زودی میای
2706