2726

حجت الاسلام الهی منش کامل توضیح داد حتی به شبکه قران هم تماس گرفته شد و اینکه دو نویسنده که برادر هستن شیعه هم هستن این کتاب و نوشتن اما نتونستن سندی معتبر ذکر کننن براش واسه همین علما رد کردن. فقط شده بازار گرمی.

https://www.hawzahnews.com/news/894259/بررسی-سند-و-دلالت-داروی-منتسب-به-امام-کاظم-ع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای ما که تاثیر داشت

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
2728

والا ما ک مصرف کردیم هیچیمونم نشد حالمونم خوبه حالا سند بر خوب بودنش نباشه یه جور دلگرمی دادن به مردمه انگار رو ذهن ادما تاثیر میذاره ک حالشون خوب باشه

کاربر قدیمی ام هرکاری کردم اکانتم باز نشد به دیده تحقیر یه کاربر جدید نگام نکنید ://

درسته منبع معتبری نداره

ولی خیلی‌ها ازش جواب گرفتن و توی روند بهبودیشون و افزایش سیستم ایمنیشون تاثیر گزار بوده

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!

پس جیب امثال تبریزیان و ... رو کی پر کنه

استفاده کنن بدن خودشونه ولی ماسک هم بزنن مرتیکه گاو تو دانشگاه اومده کنار من هورت هورت چایی میخوره میگه ما خانوادگی داروی امام کاظم میخوریم نمیگیریم

باش گل نخور مارو😂😂😂

اونا گفتن

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس

عالیه و همه استفاده میکنن

خیلی چیزا ثابت نشده ماهم نباید بدونیم ک هست؟؟

بعدم نوشابه اینهمه ثابت شده ک نخورید همه میخوریم حالا ی داروی گیاهی نخوریم چون ثابت نشده 

مگ میشه اما دارو درست کرده باشن و بدرد نخوره والا چ حرفایی

2706