2733
2739
عنوان

جمع کنید این بازار گرمی داروی امام کاظم

| مشاهده متن کامل بحث + 5615 بازدید | 199 پست
خیلی نگران خاله ام هستم حالش خوب نیست خدا رحم کنه به بچه هاش و اونو سلامت کنه 

عزیزم براش نماز شب بخونید قرآن بخونید خدا بزرگه

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
اصلا حلیه المتقین درباره دارو چیزی ننوشته خمش اداب معاشرت و حمام و رابطه و فرزنده من این کتاب و دارم ...

لابد آقای تبریزیان سند معتبرتری داره که نوشته هر طبی اشتباه خودشو داره همین که خیلی ها از طب اسلامی نتیجه گرفتن جای شکر داره به عده هم که نتیجه نگرفتن سر خود و اشتباه هر دارویی رو استفاده میکنن گناهشو  به گردن  اسم طب اسلامی میندازن و فحش عالم ک میدن خب خواهر  شما استفاده نکن مجبور نیستی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله شوهرم 

مادر بزرگ من 80 سالشه.چهل درصد ریه اش درگیر بود.حالش خیلی بد بود با مصرف داروی امام کاظم علیه السلام خوب شد خدا را شکر

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
لابد آقای تبریزیان سند معتبرتری داره که نوشته هر طبی اشتباه خودشو داره همین که خیلی ها از طب اسلامی ...

عزیزم آقاس تبریزیان چیه دیگه. طرف کلاه بردار بود با نصف دارو دستش گرفتن الان زندان تهرانه کلی اموال به جیب زده هی دادگاهی داره و کلی بچه  های سی پی که به خاطر ایشون مردن و پاره کردن کتاب پزشکی که کار همدستهای بی شعورشون بود انوز پروندش بسته نشده

2728

خدا خیرت بده این تاپیکو زدی.اعتقادم محکمتر شد نسبت به این دارو

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.