2737
2739
عنوان

خواهرم تایپکامو میخونه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1773 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😍😍😍😍دورررررت بگردمممم مهربون

خدا نکنه عزیزم پایدار باشی

انشالله تا آخر عمر هزارسالتون با هم شاد و خوشحال و خوشبخت باشین😍🌹🧡

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
2731
شمام بزارین دیگهههه

من با لپ تاپ میام چون صفحه اش بزرگتره 

ولی میخوام عکسامونو با وسایل مراسمم بزارم حتما تگت میکنم🙈🌹🌹🌹

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
من با لپ تاپ میام چون صفحه اش بزرگتره  ولی میخوام عکسامونو با وسایل مراسمم بزارم حتما تگت میکن ...

باشه عزیزم یادت نره

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤
2738

خدامیدونه من چقد عاشق نی نیت شدم😍😍😍😭❤از دی ماه تقریبا شمارو میشناسم تقریبا هرروز سر میزنم ببینم تاپیک گذاشتی عکس نی نی خوشگلتو ببینم یا نه عکسشو بیشتر بزار من از نزدیک که ندیدمش ولی دلم واقعا براش تنگ میشه و دوسش دارم😥خداحفظش کنه و انشاالله از همه بلاها به دور باشه و زیر سایه پدر و مادرش به سلامتی بزرگ بشه و عاقبت بخیر بشه😍❤

ماشاالله لاحول و لاقوه الا بالله❤🌸

اسم کاربریم "باوان" اصطلاح کوردی هست ترجمه سادش میشه جگرگوشه ولی خب اصلش از بابان و بابا میاد یعنی خونه‌ پدری چیزی فراتر از جگرگوشه وقتی بهت میگه باوانِم یعنی داره با زبونِ بی‌زبونی میگه اونقدر با روحم آمیخته شدی که حالا ریشه‌ی منی😍خدایا شکرت...❤مهربونا با دلای پاک و قلبای مهربونتون میشه برام دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟🌸
خدامیدونه من چقد عاشق نی نیت شدم😍😍😍😭❤از دی ماه تقریبا شمارو میشناسم تقریبا هرروز سر میزنم ببینم ...

😍😍😍😍😍وای قررربونت برم من مهربون

فدای تو بشم عزیزم 

اینم عکس نی نیم

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤