2733
2734
عنوان

خواهرا باردارم حالم خوب نیست مادر شوهرم انتظار داره کمکش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2624 بازدید | 157 پست

دهن روزه آدمووادارمیکنن کاربد یاد بده.

گلم چندتالباس زیرتو بذار تو حموم یعنی ک داری میشستی.بعدهم برو درازبکش.شوهرت اومد اصلا حرفی از مادرش نزن.خودتو نگران نشون بده و بگو لکه بینی داری. حتی نیازبود بگو خودش زنگ بزنه اورژانس بپرسه چکارکنی؟

نیاز شد برو بیمارستان تا حالیش کنن ک نباید کارکنی

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
میدونم عزیزم مامان منم که تعریف میکنه من کلی ناراحت میشم، عزیزم فقط اشتباه مامان منو نکن خودت و حمال ...

مرسی گلم ممنونم از حرفات   دعا کن حالم خوب شه خیلی بی حالم

کاربر جدید نیستم از قبل بودم تو سایت گفتم تا بدونید🤪🤪🤪🤪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دهن روزه آدمووادارمیکنن کاربد یاد بده. گلم چندتالباس زیرتو بذار تو حموم یعنی ک داری میشستی.بعدهم بر ...

مرسی گلم

منم خیلی حالم بده تهوع و استفراغ

کارای خونمو نمیکنم یعنی نمیتونم که بکنم شوهرم کارا رو میکنه

چند روز پیش مادرشوهرم اومد خونمون داشتم میگفتم حالم از همه جا خونه بهم میخوره و تو اشپزخونه پامو نمیزارم و اینا بعد رفتم یکم بالا بیارم اومدم دیدم رفته تمیز کاری تو اشپزخونه

البته مادرشوهر من خوبه خیلی توقعی ازم نداره

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
2731
به شوهرت بگو تو که می دونی من مامانو چه قدر دوست دارم خیلی دوست داشتم تو کارا کمکش کنم ولی حیف حالم ...

مرسی گلم 

بااورم نميشه!!😐😐😐😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

به دررررررررک که قهر کرده 😑 به شوهرت بگو از نقش هویج بیاد بیرون به مادرش تذکر بده از زن حامله انتظار نداشته باشه 

اگر نیاز به کمک هم داره شوهرت باید بره کار کنه به تو چه آخه 🤦🏻‍♀️ 

مادر شوهر منم سر حاملگی من ویار ماکارونی داشت هی غذا سفارش میداد یکی دو بار درست کردم دیدم نه این فکر می‌کنه واقعا خودش حامله ست و من باید هی عق بزنم بالا بیارم و واسش غذا درست کنم به شوهرم گفتم درست شد

به شوهرت بگو جمعش کنه 

2738
مرسی گلم ممنونم از حرفات   دعا کن حالم خوب شه خیلی بی حالم

فدات عزیزم❤️ایشالا زود خوب شی از دست این مادرشوهر ظالمت هم نجات پیدا کنی، ولی باز همه سعیت و کن که شوهرت متوجه شه که واقعا نمیتونی کمک مادرش کنی با اینکه مثلا کلی هم دوسش داری(😒) تا ی موضوعی چیزی خدایی نکرده تو اینده پیش اومد نتونه چیزی بگه بدونه خوب نبودی واقعا

منم خیلی حالم بده تهوع و استفراغ کارای خونمو نمیکنم یعنی نمیتونم که بکنم شوهرم کارا رو میکنه چند ر ...

به این میگن مادر شوهر    ما تو یه ساختمونیم گلم لباسشویی ندارم خانوم میبینه یه بار نمیگه خب لباس ها تو بیار بندازم تو لباسشویی  اصلا درک نمیکنه خودش میره بیرون خوش بگذرونی میگه تو بیا کار همان بکن

مرسی گلم

ببین از الان حالیشون کردی ک نباید کار کنی کردی. نکنی خیلی ببخشید اما سوارت میشن.حتی بعدا ک بچه هم دنیابیاد ازت توقع دارن.

مادرشوهرنفهم من انقدر ازم کارکشید ک بچم سقط شد.اما بعداز سقط هرچی میگفت میگفتم خونریزی دارم بیام پیشت خونه زندگیت نجس میشه.یا میگفتم تمام لباس زیرام نجسه الان واسه نمازم لباس پاک ندارم باید اونارو بشورم.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
مرسی گلم 

خواهش می کنم عزیز. از نت فایل کلید مرد رو دانلود کن و گوش بده. خیلی به درد می خوره.فقط باید طوری حرف بزنی که شوهرت حس کنه بهش نیاز داری. حس قدرت کنه اون موقعس که همه چی حله.

مثلا می خوای بری خونه ی مادرت فقط یه بار بگو وای اونققققدددددر دلم واسه مامان تنگ شده. دوست داشم ببینمش. 

درخواست دوستی ممنوع🙏🙏 خدایا شکر واسه چیزایی که دادی و قراره بدی بهم...///شکرت شکرت شکرت شکرت
فدات عزیزم❤️ایشالا زود خوب شی از دست این مادرشوهر ظالمت هم نجات پیدا کنی، ولی باز همه سعیت و کن که ش ...

ممنونم گلم 

خوب متوجه نمیشه گلم بخدا نمیتونم برقی بکشم جارو دستی می کشم چند روزه 

مثل جاری من باش

هرچی تنبل تر عزیزتر

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2706