2737
2739

خانما از دیشب حدودا ساعت ۱/۲ لک قهوه ای دیدم البته اینقدر کمه ک حتی پد رو هم کثیف نکرده در حد یه لک خیییلی کمرنگ روی پد هست

منم صبح نیت روزه کردم و نمازمو خوندم ولی هر بار با دستمال چک میکنم میبینم هنوزم لک قهوه ای دارم ولی بیرون نمیزنه (اینم بگم که علائم پریود رو دارم ضمن اینکه وقت پریودم ام هست)

حالا موندم نماز ظهر رو بخونم یا نه؟!روزه ام رو بشکنم ؟!

چیکار کنم ؟

اللهُمَّ صَلیِ عَلی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجهُم.⬅️ پیامبر (ص) می فرمایند:خداوند فرزندان آدم را اینگونه ندا می دهد: ای فرزند آدم من به هرچه بگویم «باش» می شود مرا در آن چه به تو امر کرده ام اطاعت کن تا تو را چنان قرار دهم که به هرچه بگویی « باش» بشود

09640

زنگ بزن 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فک کنم شروع پریوده و روزه باطله بازم میخای بپرس مطمئن بشی

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
نخون داری پریود میشی دیه

خب الان روزه ام رو بشکنم اشکالی نداره ناهار بخورم؟

یا اینکه باید به قدر نیاز  چیزی بخورم؟

اللهُمَّ صَلیِ عَلی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجهُم.⬅️ پیامبر (ص) می فرمایند:خداوند فرزندان آدم را اینگونه ندا می دهد: ای فرزند آدم من به هرچه بگویم «باش» می شود مرا در آن چه به تو امر کرده ام اطاعت کن تا تو را چنان قرار دهم که به هرچه بگویی « باش» بشود
همیشه همین زمان پریود میشدی دقیق ؟ یعنی ۳۰ ام هر ماه ؟  و اینکه تا حالا اینطور شده که لکه داشت ...

همیشه ۳/۴روز زودتر پریود میشم و ماه قبل ۲ پریود شدم ،علائم  پریود رو کاملا دارم ،لگ رو هم قبلا چندباری شده داشتم ولی همیشگی نبوده

2740
خب الان روزه ام رو بشکنم اشکالی نداره ناهار بخورم؟ یا اینکه باید به قدر نیاز  چیزی بخورم؟

بشکن گلم ولی اول مطمئن سو که از داخل ترشحات قهوه ای ادامه دارند

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
سلام گلم اگر از داخل قطع نمیشی و زمان پریودتت هست پریود در نظر بگیر

عزیزم خب الان من روزه ام رو بشکنم باید به قدر نیاز چیزی بخورم یا میتونم غذامون کامل بخورم؟

همیشه ۳/۴روز زودتر پریود میشم و ماه قبل ۲ پریود شدم ،علائم  پریود رو کاملا دارم ،لگ رو هم قبلا ...

از داخل باید ادامه دار باشه چند بار چک کن اکر بود پریوده 

بشکن گلم ولی اول مطمئن سو که از داخل ترشحات قهوه ای ادامه دارند

بله هربار با دستمال چک کردم بوده ولی خیییلی کمه و قهوه ای رنگ

همیشه ۳/۴روز زودتر پریود میشم و ماه قبل ۲ پریود شدم ،علائم  پریود رو کاملا دارم ،لگ رو هم قبلا ...

الان هر سری که مثلا دسمال یا پنبه بزاری (معذرت میخوام یکم فشار بدی به داخل ) لکه روش میفته ؟ 

دو پریودی گذشتت ملاکه . دو بار قبل لک داشتی قبل پریودی؟

بله هربار با دستمال چک کردم بوده ولی خیییلی کمه و قهوه ای رنگ

داری پریود میشی ولی چون روزه ای شروع نمیشه میخای روزتو بشکن ی ی کم ابغوره بخور سریع پزیود میاد

الان هر سری که مثلا دسمال یا پنبه بزاری (معذرت میخوام یکم فشار بدی به داخل ) لکه روش میفته ؟  ...

سوال اول بله روز لک میوفته

سوال دوم ماهای قبل لک نداشتم و پریودم ۲۷/۲۶روزه اس 

2706