2733
2739
عنوان

کیا دختر دارند لطفاً بیان ب کمک نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 31 پست
مثلاچیارو

بچگونه باید بگه دیگه کم کم همه چیو وگرنه سایت و رفیقاش یادش میدن اگه خودش بگه بچش از تجاوز و فتیشای بد دور میشه

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
رابطه زناشویی رو? چه لزومی داره بچه بدونه اخه

نه اصلا لزومي نداره اين چيزارو بدونه..بايد در خدي سر بسته بدونه كه اجازه نده بهش تعرضي بشه درين حد كه بدونه مناطق ممنوعه بدنش كجاست و اجازه لمسشو به كسي نده و با هيچ كس تنها نمونه و اعتماد نكنه واگه انفاقي براش پيش بياذ خداي نكرده نترسه و به پدر و مادرش اطلاع بده..فقط درين حد

2738

من 14 سالمه چند ماه پیش از دختر عموی دهه نودی ام 

شنیدم که الاهی بمیره زندگیم زیر و رو شد سعی کن نفهمه پیش اون نزارش 16 سالش شد خودت بهش بگو من خاله هستم معمولا خاله ها خوبی خواهر زاده هاشونو میخوان من حتی بهش هشدار هم میدم که با کسی تو خیابون هرف نزن و کسی چیزی بهت گفت به مامانت بگو و اینا نمیدونم چجورعمه ای هست حتما بچت بهش محل نمیده برا جذب بچه این کارا رو میکنه خونشون هم میری سعی کن دفتر نقاشی چیزی ببری خودت سرگرمش کنی یا جلو خودت بازی کنن، 

زیر گروه بنفش 💫💜وزن شروع 64هدف50💛🌻✨   تاپیک مانکن های زیبا😎🙌

تربیت جنسی تنها در دوران کودکی خلاصه نمی‌شود و در نوجوانی هم به تناسب سن فرزندان‌مان باید آموزش‌هایی را ارایه بدهیم تا با مهارتی که به دست می‌آورند چالش دوران بلوغ را به راحتی پشت‌سر بگذارند. «در سنین نوجوانی با آگاهی از تغییرات بلوغ می‌توانیم به نوجوان‌مان کمک کنیم تا از چالش‌های بلوغ جنسی با سلامت بیشتر عبور کند و باز هم کمتر آسیب ببیند. خلاصه کلام این‌که تربیت جنسی در جامعه حاضر که انواع اطلاعات نادرست در فضای مجازی در درسترس افراد قرار دارد، امری واجب و ضروری است که بی‌توجهی به آن به سختی قابل جبران خواهد بود و در مواردی هم متاسفانه قابل جبران نیست.»

صحبت کردن در مورد تربیت جنسی برای بیشتر والدین چالش سختی است و به‌واقع نمی‌دانند چطور این مرحله را پشت‌سر بگذارند، البته این چالش به عدم‌اطلاعات والدین در چگونگی ارایه این تربیت برمی‌گردد. طاووسی معتقد است والدین نگران‌اند مبادا با مسائلی که ارایه می‌کنند فرزندان‌شان را گیج و سردرگم کنند و می‌گوید: «گفت‌وگو و پاسخگویی به پرسش‌‌های جنسی کودکان باید متناسب با سن، شیوه آموزش و درک آنان باشد. بعضی خانواده‌ها به دلیل بینش‌های خود علاقه‌ای به صحبت درباره مسائل و آموزش‌های جنسی ندارند، چون تصور می‌کنند ارایه اطلاعات موجب بیدار شدن غریزه جنسی فرزندان‌شان می‌شود. درحالی‌که باید بدانند هرچه اطلاعات و دانسته‌های کودکان و نوجوانان درباره بدن خود و مسائل مربوط به جنسیت‌شان بیشتر و صحیح‌تر باشد، رفتارهای آگاهانه‌تری از خود بروز می‌دهند. بچه‌ها به‌هرحال از طریق منابع مختلف، مثل دوستان، نشریات، رسانه‌ها و .. کنجکاوی می‌کنند. به همین سبب والدین و اعضای موثر خانواده بهتر است برای اطمینان حاصل کردن از آموزش سالم آنان، وظیفه آگاهی‌دهنده اصلی را خود به‌عهده گیرند.»

نمی تونم واقعا نمیشه همش خونمونه مداوم مداوم مداومممممممممم

موقعی که میاد یک چیز خوب که بچت دوست داره بزار اتاق بگو همین‌جا بشین اینو بخور هر ده دقیقه بهت سر میزنم و این یک با یه نباید از اتاق بیرون بیای بعد تا اون خونتون هست دخترت توی اتاق باشه

زیر گروه بنفش 💫💜وزن شروع 64هدف50💛🌻✨   تاپیک مانکن های زیبا😎🙌
2706