2737
2739

دوستان مشکلی پیش اومده.

حس می کنم دخترم یکم از مسائل جنسی می دونه 

واقعا ترسیدم.

۸ سالشه خب نباید بدونه ولی امان...

میاد وسط من و همسرم می خوابه میره زیر پتو میگه حواسم بهتون هست

🙁

خودمون حرفی نمی زنیم جلوش خواهر شوهرم میگه بهش

جلوشو چطوری بگیرم.

دلم می خواد خفش کنم دختره ی دیوونه😒

چیزی بهش بگم تیکه پارم می کنه

مادر شوهرم ده برابر حواسش بهش هست ولی اینقدر فوش میده ک حد و حدود نداره🙁

خواهر شوهرم ۱۲ سالشه🔪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای😂😂😂😂

علیک سلام  جواب سلام واجبه ها  میگم واجبه  سلام کن عه  زود باش  وگرنه سر پل صراط یقتو میگیرم      ماه مبارک رمضان نیز به اتمام رسید دوست عزیز  یقتو سفت بچسب  دین دین دین   به برکت ماه مبارک شوال ماه مبارک رمضان رو جبران میکنم به ازای هربار سلام نکردن دوباره یقه شما گرفته میشود  
2731
2738

باید بهش یاد بدی خب

اینجوری ک خودش بفهمه خیلی بده

علیک سلام  جواب سلام واجبه ها  میگم واجبه  سلام کن عه  زود باش  وگرنه سر پل صراط یقتو میگیرم      ماه مبارک رمضان نیز به اتمام رسید دوست عزیز  یقتو سفت بچسب  دین دین دین   به برکت ماه مبارک شوال ماه مبارک رمضان رو جبران میکنم به ازای هربار سلام نکردن دوباره یقه شما گرفته میشود  
از ۷ سالگی باید توضیح بدی قبل از مدرسه

رابطه زناشویی رو? چه لزومی داره بچه بدونه اخه

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
رابطه زناشویی رو? چه لزومی داره بچه بدونه اخه

چون بخوای نخوای تو مدرسه یا بین دوستاش متوجه میشه

پس یاد بدین که یه دیدگاه درست تو ذهنش باشه

2706