2733
2739
عنوان

بنظرتون اینکار درسته یا غلط ؟ خانومایی ک دختر دارن بیان ی لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 44 پست

واییی توروخدا باشون حرف بزن😐درک نمیزنم اصلاح کردن موهای صورت چه عیبی داره؟

من خودم خیلی پرمو بودم در حدی که همه مسخرم مبکردن حتی پسرا😐💔و خیلی روحیم بد شده بود با اینکه ۱۲..۱۳سالم بود دیگه ۱۳سالگی اصلاح کردم

دیگه اون نسل گذشت واقعا درکشون نمیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی رو نداری مامانش حرفشو گوش بده؟مثلا خاله یا زندایی یا دوست مامانت؟یکی دیگه به مامانت بگه به نظرم بهتره چون احتمالا تو هرچی باید میگفتی رو گفتی...😘😘😘

شاید یه دوست مامانت بتونه کمکت کنه

2731

خانواده منم همسن تو بودم اجازه نمبدادن بردارن اینقدر غر زدم آخرش مامانم کرم بی رنگ کننده واسم خرید که حداقل بوربشه

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
نميدونم چيكار كنه من خودم توى اين سن بودم وقتى اجازه ندادن يواشكى خودم اينكار رو ميكردم بنظرم اجاز ...

منم همین کارو کردم😂😂😂 موهای دستمو سیبیلمو زدم 😂😂😂😂 یهو دیدن شوک شدن، بعد کنار اومدن، یه دو روزی حرف نزدن

نميدونم چيكار كنه من خودم توى اين سن بودم وقتى اجازه ندادن يواشكى خودم اينكار رو ميكردم بنظرم اجاز ...

کلم کندس خیلی حساسن😶

حالم از خودم بهم میخورع همه مسخره ام می کنن😪

چیکبار کنم راضی شن ؟  هرچی میگم میگن مگه دختر توی این سن برمی دارع 😐😑 اه کی میخوان این عقید ...

بهشون بگو قدیم چون هیچ دختری برنمیداشت خیلی جلب توجه میکرد و شاید بد بود یه جورایی

ولی الان چون خیلی‌ها برمیدارن برعکس شده اگه یکی مثل من که موهاش زیاده برنداره جلب توجه می‌کنه و پسرا متلک میندازن

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2740

من کلاس چهارم برداشته بودم خودت وردار فوقش ۱هفته غرغر کنه بعد عادی میشه

قربان عصر حجر که مردمانش آزادتر، باهوش‌تر و انسان‌تر از این دوره خلائی بوده‌اند!
کسی رو نداری مامانش حرفشو گوش بده؟مثلا خاله یا زندایی یا دوست مامانت؟یکی دیگه به مامانت بگه به نظرم ...

آخه اگه بگم بدتر مامانم میاد میگع چرا رفتی گفتی بهشون و ...... بدتر میشه

بعدشم خانواده ما کلن مذهبی هسن

جوری ک دختر دانشگاهی هنوز برنداسته😑

عزیزم هر موی زائدی جزء بهداشت بدن هستش، شما با مادرت صحبت کن بهشون بگو که اینجوری داری اذیت میشی. من 20 سالمه از 10 سالگی موهای بدنم رو میزدم، البته کلا من تو بچگی خیلی پررو بودم ولی درکل الان که دیگه اوضاع مثل قدیم نیست و اکثرا به علت بلوغ زودرس اینا و هورمون های بچهای جدید امروزی موهای زخیم تری نسبت به بچهای قدیم دارند. من چون موهای صورتم بور هست و کلا بورم الان هم برنمیدارم موهای صورتم رو ، ولی با مادرت صحبت کن، مادر حتما دخترش رو درک میکنه ولی با آرامش و منطقی چون هر آدمی زیر بار حرف زور نمیره

من ابرومو برداشتم مامانم خودشو میزد یعنیا ،ابرومو بردی و خاک بر سرم کردی و جواب مردمو چی بدم ،من تو ...

منم ابروهام و برداشتم نفهمیدن اخه معلوم نبود زیاد

اما سیبیل خیلی ضایع اس 😑

2706