2733
2734

یعنی ریدم تو این آدمای بی فرهنگ بی شعور الان هر چی فوش از تو دهنمه داره به این اشغال در میاد 

آخه میمون برا چی میای مهمونی که برینی به اعصابش 

من نخوابم سردردم کلا 

حالم بهم میخوره از هر چی آدم بی فرهنگه از ساعت یک اومدم تو تخته خواب انقدر هی صرفه های الکی میکنه با گوشیش ور میره خواب از کام پرید سردرد گرفتم 

حالم بده 

حالم از آدما بهم میخوره 

اصلا گمشو برو بیرون بخواب تو اتاق منن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آره بهش بگو دفعه دیگه میاد کنترل سرفشو بیاره خاموششون کنه یک به بعد

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2740
آخی فکر کردم باهات حرف میزده بیچاره سرفه هاش که دست خودش نبوده

بخدا دست خودشه اون صرفه هایی که اون میکنه 

میتونه بره آب بخوره نه اینکه هم منو هم خودشو جر بده 

بخدا دست خودشه اون صرفه هایی که اون میکنه  میتونه بره آب بخوره نه اینکه هم منو هم خودشو جر بده ...

مهمون حبیب خداس خودت برو براش اب بیار

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
بخدا دست خودشه اون صرفه هایی که اون میکنه  میتونه بره آب بخوره نه اینکه هم منو هم خودشو جر بده ...

خب بهش میگفتی آب نمیخوای که بفهمه سرفه هاش اذیت میکنه انشالله اگر دفعه بعدی کسی سرفه کرد اینو بهش بگو

بعدم من چند تاپیک قبل رو خوندم دیدم گفتید با صدای پرنده ها هم بیخواب میشید و سردرد میگیرید بهتره برید دکتر که مشکل اصلی رو حل کنید 

الان به شدت عصبی ام از دستش  حالم از فامیل بهم میخوره  روزم کلا خراب شد

عزیزم شاغلی؟اگه ننیستی یه کم دیرتر پاشو ولی نه خیلی تا شب زود خوابت ببره و جبران شه

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2706