2733
2739

مامانا من نوزادم دو ماهشه

به پروتئین شیر گاو حساسیت داره

نمیدونم چرا دیروز حواسم پرت شد نصف فنجون شیر خوردم

از دیشب یسره داره گریه میکنه

کسی میدونه چقدر طول میکشه از بدنش دفع بشه

از بس که بها داده خدا بر زن و دختر*  نازل شده در منزلتش سوره کوثر*  هر لحظه کنم شکر به درگاه الهی *     زیرا که خدا داده به من دختر و خواهر   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره ممکنه ۴۸ ساعت ،

مطمئنید؟

از بس که بها داده خدا بر زن و دختر*  نازل شده در منزلتش سوره کوثر*  هر لحظه کنم شکر به درگاه الهی *     زیرا که خدا داده به من دختر و خواهر   
2731

اصلا کیک و کلوچه و  شکلات حتی چیزایی که توش شیر خشک هم داره نباید بخوری ،خیلی حواست به رژیمت باشه

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              

ازکجابایدبدونیم حساسیت گاوی داریم به شیر

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌
2738

خیلی عذاب وجدان دارم

از اول سال تو بیمارستانا هستیم

۱۳ ام هم وقت عمل داره

دلم براش کبابه

بیشتر بهش شیر بده..الان نفخ کرده...کولیک آید اگه داری یزره بده بچه آروم بشه

دادم بهش

یکم آرومتره ولی بازم میترسم

دکتر پروبیوتیک هم تجویز کرده

ولی خیلی میترسم

نکنه عفونت کنه

ازکجابایدبدونیم حساسیت گاوی داریم به شیر

تا دو ماهگی معلوم میشه

وقتایی که شیر میخوری بعدش شروع به گریه های خیلی شدید میکنه

یا بدنش حساسیت نشون میده

یا اینکه تو مدفوعش خون میبینی

صد درصد که نه ممکنه کمتر هم دفع بشه من حداکثرشو گفتم 

خدا کنه عزیزم دعا کنید برام

دادم بهش یکم آرومتره ولی بازم میترسم دکتر پروبیوتیک هم تجویز کرده ولی خیلی میترسم نکنه عفونت کنه

نه نگران نباش.کولیک بده بهش بذار آروم سه.ضرر نداره.روزی پنج الی شیش بار میتونی داروی کولیک‌رو استفاده کنی...

خیلی عذاب وجدان دارم از اول سال تو بیمارستانا هستیم ۱۳ ام هم وقت عمل داره دلم براش کبابه

عمل چی ؟ان شاءالله زودی خوب شه 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2706