2733
2739

من یک و نیم ماه عروسی کردم و تو این مدت بخاطر کارا و رفتار خانواده شوهرم تصمیم گرفتم خونشون نرم .

البته اونم خونه خانواده من نمیاد مثلا لج کرده 

۳ روز پیش خونه مامانش اینا بود منم خونه تنها بودم یه نیم ساعت فاصله داره تا اینجا .ولی شبش برگشت.

دیروز عصر گفت میخوام برم اونجا گفتم برو ولی شب برگرد گفت زنگ بزن داداشت بیاد پیشت من شب نمیام.

واقعا‌ از دستش ناراحتم اخه اجازه ام نداد من برم خونه مامانم 

فقط یه ماه و نیم  زود نیس برا اینکارا؟!😐

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزيزم كلاس درس نيست كه به اجازه احتياج داشته باشين 

شما يه خانوم بالغي 

بهتره به هم اطلاع بدين كجا ميرين 

اجازه گرفتن قشنگ نيست

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
2738

كاش با سياست ميتونستي تعادلو برقرار كني دوهفته يه بار بري همين ولي بري

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

الان اوله ازدواجتونه چرا لج میکنین باهم

اگه واقعا قصدت قطع رابطه بود خونه نمیگرفتی اونجاها

دیروز داشتم میخندیدم...دوستم یهو شارژرش رو کرد تو لپم😁.نفهمیدی ینی؟؟؟؟ ای بابااااااا حتما باید مستقیم بگم چال لپ دارم😐😍خب نامردا نمیگین آدم خجالت میکشه~_~😒😅
عزيزم كلاس درس نيست كه به اجازه احتياج داشته باشين  شما يه خانوم بالغي  بهتره به هم اطلا ...

زن باید از مرد اجازه بگیره اگه شوهرش گفت نه نباید بره 

منطق و انسانیت دو عنصر گمشده روزگار 
کار خوبی نیست ، منم به خاطر مادر زن جادوگرم الان نزدیک یکساله خونشون نرفتم و باهاش قهرم 

چقد با ادبين بيچاره خانم. و خانوادش 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
نه گلم  مادرش زندایی سابقه  به مامانم فحش داد و به منم گفت هرزه

اها

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2706