2733
2739
عنوان

بچه ها نظرتون درباره اینکار شوهرم چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4118 بازدید | 222 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه قشنگ گفتی عزیزم  ولی این چیزها تو کتاباست  زندگی واقعی معموالا مردها نمیشود تغییر داد ...

چرا تو کتابا من الان ازدواج کردم وارد یه خانواده ایی بافرهنگ جدید شدم .چیزایی که بدشون میاد رو رعایت میکنم 

یا چیزایی که خود شوهرمم خوشش،نمیاد هم رعایت میکنم 

2740
نخواستم کسی بفهمه  تکرار کنه آتیشش میزنم  من هنوز که هنوزه تو شکم ولی آدمش میکنم واقعا ن ...

سلام 

خانمي زياد حرص نخور و با اخم و تخم پيش نرو الكي قربون صدقه شوهرت برو و خرش كن و مدت زيادي اينكارو انجام بده درست ميشه، من كسي رو ميشناسم خاله و دختر خاله رفتن زن دوتا برادر شدن خالهه جدا شد از يكي از برادرها انقدررررر اونيكي اذيت و ازار ميكرد و نميومد خونه اينا پسره و ٣ تا باجناق ديگه داشت بي احترامي ميكرد به خانواده اينا ولي با پنبه سرش رو بريدن الان اين يكي خوب شده خيلي سخت بود ولي به چشمم ديدم انجام دادن و جوابم داده 

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 
سلام  خانمي زياد حرص نخور و با اخم و تخم پيش نرو الكي قربون صدقه شوهرت برو و خرش كن و مدت زياد ...

خوش به حالش ولی صبر ایوب داشته 

والا این بیشعور بچه ننه ست 

خاک برسرش اول زندگیم جهنم بود

خوش به حالش ولی صبر ایوب داشته  والا این بیشعور بچه ننه ست  خاک برسرش اول زندگیم جهنم بو ...

بچه ننه ها اوايل ادمو ديوانه ميكنن البته بعدشم همينه 

ولي تو زن بودن خودتو ثابت كن 

بزاريياد سمتت هيشكي زن نميشه حتي مادرش...

خودتو با مادرش مقايسه نكن 

ادب و احترامشونم حفظ كن و زرنگ باش بجاي عصبانيت 

چون يه زن خيلي باهوش و زرنگ اينجور پسرا رو رام ميكنه 

اونوقت تورو هم مثل مادرش ميزاره رو سرش 

از اول احساس بازنده بودن نكن چون ميبازي

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 
بچه ننه ها اوايل ادمو ديوانه ميكنن البته بعدشم همينه  ولي تو زن بودن خودتو ثابت كن  بزار ...

يكي ديگه رو ميشناسم مادره ول كن پسره نيست زنه با زن بودن خودش يكار كرده پسره فهميده زن چيه مادر چيه 

باهم قابل مقايسه نيستن 

اره 

حالا تلاشتو بكن برو جلو ببينيم چه ميكني😉😉