2737
2734
عنوان

من با چشم خودم دیدم 👀

326 بازدید | 31 پست

که یه تاپیک عکس توی نیم ساعت رسید به صفحه۲۰

چراااااا گیرم شما عکس یه نفرودیدید شما خداقل روزی ۵۰تا ادم توی خیابون میبینید یه عکس چه جذابیتی براتون داره

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جذابیتش به اینه که طرف آشنا باشه😁

https://www.ninisite.com/user/37e0c947-5a0f-4c8c-a7cb-d96a16833d88/%D9%86%DB%8C_%D9%86%DB%8C_%DB%8C%D8%A7%D8%B1_%D8%AD%D8%B0%D9%81_%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A92    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💖 💖 💖 لایـق پرستـش اسـت کسـے کـه در ایـن بـی مهـرے هـا،جـانانـه محبـت میـکند...!🌱 💞💞پیام من به ورژن سه سال دیگم:من به خاطر خوشحالی تو الان دارم کار هایی میکنم که خیلی دوسشون ندارم ولی خنده تو برام از همه چیز مهم تره💖😘
2738
خو ک چی

خب به جمالت ول کن اینارو خودت چطوری

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀

اونايي كه ميان عكس ميزارن زود برميدارن رو بگو 

خب اسكول عزيز اسكرين شات ميدوني چيه؟ يك نفر از اون ١٠ نفري كه عكستو ديد اسكرين شات بگيره سو استفاده كنه برات كافيه حالا تو عكست رو بدو بدو بردار 😂😂😂😂توروخدا ببين با كيا طرفيم

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 
ژذابه دیگ    

ژووون آخه کجاش ژذابه

من تو تاپیکای عکس نمیرم...  یعنی حتی برا سرگرمیم ارزش نداره اینقد وقت گرفته بشه

اره به خدا یه ساعت برای یه عکس باید صبر کنی

2706