2737
2734
عنوان

دوران عقد زیاد خونه مادرشوهر میرفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1725 بازدید | 103 پست

یه روز خونه مادر شوهر یه روز خونه ما 

دوران خوبی بود یادش بخیر 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین عزیزم تو فرهنگ ایرانی 

چیزی بنام عقد وجهه نداره 

تو با اینکه زن عقدی طرفی 

ولی از لحاظ خانواده ها تا سر خونه زندگیتون نرین نامحرم هستین و شب نباید کنار هم باشین 

هنوزم تعصبات مسخره  شب حجله وجود داره 

حالا تا خانواده های مختلف نوع و دوزش فرق داره

ولی آخرش همینه نمیخوان عروس داماد تو دوران عقد شب پیش هم باشن 

روشون نمیشه بگن یه جور دیگه عنوان میکنن 

من کلا دوران عقد مناسبت ها میرفتم .

الانم همون هفته ای یکبار و یا وقتایی ک همیشه باشن میرم .

همیشه هم برام غذا میفرسته ۲ روز یکبار ، و خیلی براش عزیزم .

خیلی بهم احترام میزاره ، میوه پوست میکنه ،ماهی برام تمیزمیکنه موقع خوردن و.. .

حالا نمیدونم دلیلش صمیمی نشدن بیش از حدمه یا چی

2738

من شوهرم زیاد میبردم و اگه نمیرفتم قهر میکرد، ولی خیلی مشکلات بوجود میومد و بهم بی احترامی میشد. 

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.

ی ده روز من اونجا بودم یه سه چهار روز اون خونه ما

تا یک سال 

یعنی دیگ جوری شده بود ک حموم میرفتم راحت اونجا حتی شده نصف شب  وسایل داشتم مسواک تو جا مسواکیشون برا خودم 🤣🤣😂 شهر دور بودیم دیگ قشنگ ده پونزده روز میموندم 

راحت بودم خیلی

چون دیگه از حالت مهمان بودن درمیای بعدم عادت میکنن بعد عروسی هی میگن چرا نمیایین چرا کم میایین دلمون ...

ولی برادرشوهرم برعکسه همش خونه پدر زنشه حتی دختره نمیذاره واسه خوابم بیاد میگن دارن بچمون رو ازمون دور میکنه

2706