2733
2739
عنوان

دوران عقد زیاد خونه مادرشوهر میرفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1725 بازدید | 103 پست

بنظرمن هرچیزی حدی داره من خودم که اصلاخونه پدرومادرشوهرنداشتم برم همش اون پنج شنبه شب نیومدجمعه هامیرفتیم بیرون بازشنبه صبح بلندمیشدمیرفت سرکارولی یه زنداداش داشتم انقددوران عقدشون اومده بودخونمون دیگه حالمون بهم میخوردازش یه سال پدرم رفت مکه اون یک ماهوکلاخونه مابودخیلی افتضاح بودولی یکی دیگه میخواست بیادخونمون بایدبعدازظهرش مامانم میرفت میاوردش شبم قبل ازساعت۱۰بایدبرمیگشت خیلی سیاست داشت الانم دوستش داریم ولی اون یکی ازهمون دوران خودشوازچشممون انداخت انقدکه خونمون بود

بهترین حس دنیاحس مادرشدن هستش امیدوارم همه خانومهای سرزمینم این حس روتجربه کنن 🤲🤲🤲🤲خداجوووووونم ممنوووووون🙏🙏🙏بعداز۵سال انتظاردقیقاروزتاسوعابی بی چکم مثبت شدخدایاااااااااشکررررررررت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲ازخدامیخوام همه اون مادرانی که منتظرهستن خدامثل من دلشونوشادکنه الهی امین🤲🤲🤲دوستان دعاکنین خدانی نی موسالم وصالح بزاره بغلم🙏🙏🙏🙏
منم زیاد صمیمی نمیشم ولی تعریف میکردن یکی از جاریام روز عقدش وقتی اومده بوده خونشون با لباس عقد بلند ...

این یکی مثل خواهرمن بودمنم خواهرم روزعقدایتجوری کردولی اصلاکارخوبی نیست دیگه براش میشه وظیفه که بایدهمیشه کارکنه الان خواهرخودم اینجوری ولی تواین کارونکن هرچیزی درخدخودش

بهترین حس دنیاحس مادرشدن هستش امیدوارم همه خانومهای سرزمینم این حس روتجربه کنن 🤲🤲🤲🤲خداجوووووونم ممنوووووون🙏🙏🙏بعداز۵سال انتظاردقیقاروزتاسوعابی بی چکم مثبت شدخدایاااااااااشکررررررررت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲ازخدامیخوام همه اون مادرانی که منتظرهستن خدامثل من دلشونوشادکنه الهی امین🤲🤲🤲دوستان دعاکنین خدانی نی موسالم وصالح بزاره بغلم🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزیکه من از بودن درکنار خانواده شوهر یاد گرفتم، اینه که بیخیال باشی و مهربون و صمیمی.... اصلا نخوای براشون زیر و رو بگشی که میفهمن و اونوقت مثل خودت باهات رفتار میکنن.... هرچی خودمونی تر باشی و بیشتر کمک حالشون باشی باهات بهتر رفتار میکنن، البته خودت باید سیاستی داشته باشی که کمکت رو بحساب وظیفت نذارن... به هیچ عنوان هر نظری تو زندگیت دادن نباید بگی چشم اما باید بگی بهش فکرمیکنم، یا راجع بهش بحث کنی و اگر نظر خودت بهتر بود بهشون بفهمونی، یا شاید هم نظر اونا بهتر بود و قانع شدی! فکرکن دوستات هستن و بدون جبهه به حرفاشون فکر‌کن... توی مسایل خانوادگیشون تا ازت نظر نخواستن چیزی نگو مگر اینکه پای توهم درمیون باشه... فرض کن با یگی از فامیلاشون اختلاف دارن تو هیچی نگو و فقط گوش بده...این چیزا رو خانواده شوهر من جواب میده، سه تا جاری هستیم اما منو بیشتر دوست دارن، بیشتر هم کمک حالشون هستم، راحت تر هم نظرمو میگم و باهاشون صحبت میکنم... یکی از جاریام دختر بدی نیست اما اکثر اوقات حقیقت رو به مادرشوهرم نمیگه، مثلا مادرشوهرم میگه دیروز کجا بودی؟ میگه خونه مامانم، درحالیکه خونه دوستش بوده... یا ازخونه مادرشوهرم میره خرید وقتی برمیگرده هیچی دستش نیست، همرو میذاره تو ماشین نمیاره به مادرشوهرم نشون بده... مادرشوهرمم چپ چپ نگاش میکنه، یالاخره متوجه میشه براش سیاست میریزه، اصلا هم ازش خوشش نمیاد اصلااااا.... میگم یعنی بخاطر رفتار جاریمه دیگه نه مادرشوهر نه خواهرشوهر هیچکدوم باهاش حال نمیکنن.... ادم نباید عنق باشه... مادرشوهرمم همیشه سرش سیاست میذاره ! ولی برعگس هرجا میشینه از من تعریف مبکنه

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
من یه جاری دارم  اوایل خوب بوده  ولی بعد دوماه اخلاقش برگشته  زیاد میومد خونه مادر ...

کارش درسته.... کلا جاری و عروس و مادرشوهر بذار کنار،بعنوان یک دوست ب مادرشوهر خواهرشوهرت نگاه کنی حله قضیه، فقط مسائل خیلی خصوصی رو نباید بگی دیگه

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
2728
چیزیکه من از بودن درکنار خانواده شوهر یاد گرفتم، اینه که بیخیال باشی و مهربون و صمیمی.... اصلا نخوای ...

دقیقا مثل دوتا جاریای من 

اون یکی خیلی بهشون احترام میذاره و خودشو اصلا نمیداره جلو همرو ب شوهرش میگه چون از دهن شوهرش بشنون فرق میکنه ولی اون یکی جاریم دو دفعه تو روشون وایساده یه کاری کرده کل خانواده شوهرم میگن ما از این بدمون میاد 

این یکی مثل خواهرمن بودمنم خواهرم روزعقدایتجوری کردولی اصلاکارخوبی نیست دیگه براش میشه وظیفه که باید ...

ن من اصلا این کارو نمیکنم حتی شوهرمم ی جوری رفتار کرده ک زیاد نذارین زن من کار کنه 

دقیقا مثل دوتا جاریای من  اون یکی خیلی بهشون احترام میذاره و خودشو اصلا نمیداره جلو همرو ب شوه ...

خب دیگه... اون جاریت سیاستش خیلی بهتره و باعث شده همه دوسش داشته باشن، ببین عزیزم تو قراره تا اخر با خانواده شوهرت باشی و قرار نیست بین شوهرت و خانوادشو خراب هم بکنی... پس باید طوری رفتار کنی تا همیشه بتونی جلوشون سرتو بالابگیری و رابطه خوبی داشته باشی... اول توکل گن به خدا، بعدش بگو بخاطر خدا میخوام رابطه خوبی داشته باشم با خانواده شوهر...

از جاریت یادبگیر و سیاستشو توهم اجرا کن....

ناراحت هم نباشی الان برا تو زوده اول راهی معلومه فعلا تورو نمیشناسن، خودتو خوب بهشون بشناسون، فکرکن مادرشوهر مادرخودته... خواهرشوهر هم دوستت... براشون دل بسوزون... تلاش زیادی هم نیازنیست بکنی فقط خودت باش... چندسال که بگذره مشخص میشه و باهات جور میشن...

خب دیگه... اون جاریت سیاستش خیلی بهتره و باعث شده همه دوسش داشته باشن، ببین عزیزم تو قراره تا اخر با ...

ولی زیاد میره خونشون مثلا تو هفته دو دفعه میره اونجا بعضی وقتا شبم می‌خوابه 

2738
ولی زیاد میره خونشون مثلا تو هفته دو دفعه میره اونجا بعضی وقتا شبم می‌خوابه 

ببین هفته ای دوبار بدنیست ، بعضی وقتا شبم بخوابه عیب نداره.... بیشترش خوب نیست... مثلا دوسه روز بمونه اونجا اصلا خوب نیست.... هفته ای دوبار خوبه، اگر تو هم اینطوری باشی خوبه، مثلا یکهفته درمیون شب بخواب

چ جالب😍 بعضیا ک میخان یک قدم بردارن واسه خانواده شوهرانگار میخان کوه بکنن چ خوب ک هواشونوداشتی

مرسی گلم.😘 من هیچ فرقی برام نداشت خدایی. اونم انگار بابای خودم. گناه داشت طفلی خب. من بیکار تو خونه بودم. میرفتم برای اونام یه غذایی درست میکردم دور هم بودیم. 

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
ن من اصلا این کارو نمیکنم حتی شوهرمم ی جوری رفتار کرده ک زیاد نذارین زن من کار کنه 

فقط خودت بایدسیاست داشته باشی دیگه هیچ کس کاری بهت نداره من خودم باخیلی زندگی کردم چون خانواده پرجمعیتی دارم اونایی موفق ترهستن که سیاست دارن