2737
2739
عنوان

کنکور 1400

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 37 پست
ببین عزیزم بشین یه برنانه بریز هرروز  دروس تخصصیتو بخون خب عمومی هم یک روز درمیون ولی مثلا هر ...

مرسی گلم خیلی لطف کردی انشالله به هر چی که از قلبت میگذره برسی💖💖💖 

یه هدف خیلیییی بزرگ دارم برام دعا کنید عشقا💞
بچه ها این کارنامه رو ببینید ،هنوزم میشه به این درصدا رسید تازه این برای کنکور نود و هشته که اینقدر ...

ببخشید ایشون پزشکی دانشگاه تهران قبول شدن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیزم بشین یه برنانه بریز هرروز  دروس تخصصیتو بخون خب عمومی هم یک روز درمیون ولی مثلا هر ...

ببخشید میشه بگید چند ساعت دروس عمومی و بخونم؟

مرسی گلم خیلی لطف کردی انشالله به هر چی که از قلبت میگذره برسی💖💖💖 

مرسی عسلم بابت دعای قشنگت❤❤

من هیلدام ، دختری شجاع و مهربون                                                         عضو اکیپ علمی تخیلی
2728
ببخشید میشه بگید چند ساعت دروس عمومی و بخونم؟

هرشب نیم سایت برای آرایه و قرابت بذار. تو طول روزم سعی کن یک روز درمیون لغت زبان و ادبیات و مابین درسات بخونی

یه روز زبان و بخون یه روز ادبیات ولی تو طول روز مثلا40 تا لغت مشخص کن و تا اخر شب چندبار مرور کن که قشنگ جا بیفته برات  

جمعه هاتم کلا خالی کن برای مرور دروس کل هفتت

تایمی که میذاری بستگی به سرعتت داره. مثلا یکی یک درس دینی و تو نیم ساعت میخونه یکی تو دوساعت

ولی در کل بیشتر روی دینی و عربی کار کن دوساعت  فکرکنم کافی باشه  بازم بستگی داره با چه سرعتی میخونی دیگه.

برای زبانم دایره لغاتتو سعی کن گسترده تر کنی تا کنکور. خیلی کمکت میکنه.ادبیاتم هرشب که کار کنی فقط 9 تا سوال قرابته و 4 تا ارایه. لغتم که هرروز بخونی دیگه 6 تام املا و لغته که عالی میشه اگر خوب پیش بری

دیگه تایم اصلی و باید بذاری برای عربی و دینی که هرشب

دوساعت اختصاص بدی بهشون کافیه به نظرم

من هیلدام ، دختری شجاع و مهربون                                                         عضو اکیپ علمی تخیلی
هرشب نیم سایت برای آرایه و قرابت بذار. تو طول روزم سعی کن یک روز درمیون لغت زبان و ادبیات و مابین در ...

ممنون عزیزم 😍♥️

نه این رتبه پزشکی تهران نمیشه

آخه بالای صفحه زده بود مجاز برای دانشگاه تهران سوال شد برام که همه رشته هارو مجاز کرده

2740

هیلدا جان خیلی قشنگ توضیح داد برات گلم

شدنش ک شدنیه ولی تلاش زیاد میخواد 

بنظرم ارزش داره ۷۴روز نخوابی داشته باشی اذیت شی ولی کل عمرت ب خودت افتخارکنی

بعدمرگ تنها قسمت چپ مغز است که تا ۸دیقه زنده میماند و تمام گذشته را بصورت یک خواب مرور میکند،آن لحظه برای آخرین بار به یادم خواهی آمد💔                                             ولی خدایی آدم که دلش میشکنه تازه یاد میگیره زندگی کنه✋
هیلدا جان خیلی قشنگ توضیح داد برات گلم شدنش ک شدنیه ولی تلاش زیاد میخواد  بنظرم ارزش داره ۷۴ر ...

مرسی عزیزم 😍💖💖💖

هرشب نیم سایت برای آرایه و قرابت بذار. تو طول روزم سعی کن یک روز درمیون لغت زبان و ادبیات و مابین در ...

وای هیلدا خانم شما چقدر وارد هستی و به طور مدون می دونی چکار باید کرد

می شه درخواست دوستیمو قبول کنی؟

من یه سوال دارم

من شرایطم واسه درس خوندن خاصه و فکر می کنم شما در رابطه با شرایطم بتونی پاسخمو بدی

ممنون می شم

وای هیلدا خانم شما چقدر وارد هستی و به طور مدون می دونی چکار باید کرد  می شه درخواست دوستیمو ق ...

بله عزیزم حتما

داروسازی قبول شدن انقدم که فکر میکنین راحت نیست نمیگم نشدنیه، شاید آدم استثنایی وجود داشته باشه ول ...

آره خیلی سخته ولی خب شدنیه من توی این سایت با یک خانم که دانشجوی داروسازی بودن صحبت کردم و ازشون راجع به ساعت مطالعه اشون سوال کردم گفتن تابستون خیلی کم درس خوندن بعد اونم تا کنکور با ساعت مطالعه پایین درس خوندن درحدی هیچ برنامه شون به ده ساعت نمی رسید ولی اصولی میخوندن و رتبه شون هم 500 شده بود

2706