2733
2734
عنوان

کنکور 1400

557 بازدید | 37 پست

سلام دوستان من می خواهم شروع جدی داشته باشم و تو این 74 روز باقی مانده خوب بخونم. من هدفم داروسازیه میشه کمکم کنید کجاهارو حذف کنم به خصوص زیست شناسی و شیمی که ترکیبی هستن 🙏

@aramesh2222     من تاپیک شمارو خوندم متوجه شدم شما ام تجربه داشتید و دیر شروع کردید میشه به من کمک کنید💖

یه هدف خیلیییی بزرگ دارم برام دعا کنید عشقا💞

زیست و شیمیو کامل بخون و خودتو رسما باهاش خفه کن ریاضی کاربرد مشتق و مشتق و هندسه رو حذف کن فیزیک هم حرکت شناسی و دینامیک و مقاومتو میتونی حذف کنی کلا اگه زیستو شیمیو بالا بزنی بقیه درسا حله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای کی این ۷۴ روز میگذره من دارم لحظه شماری میکنم بگذره 😭کنکوری نیستم ها انشالله شما هم تمام تلاشت رو بکنی می تونی موفق باشی البته نه این که الکی سر سر بگیری ها جدی جای بخون 

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2728
زیست و شیمیو کامل بخون و خودتو رسما باهاش خفه کن ریاضی کاربرد مشتق و مشتق و هندسه رو حذف کن فیزیک هم ...

آخه امتحان نهایی ام دارم امسال . اینجوری دوازهم حذف بشه امتحان چیکار کنم 😟

وای کی این ۷۴ روز میگذره من دارم لحظه شماری میکنم بگذره 😭کنکوری نیستم ها انشالله شما هم تمام تلاشت ...

آره من امسال درس نخوندم رسماً داغون شدم همش استرس 😞

2738
بچه ها این کارنامه رو ببینید ،هنوزم میشه به این درصدا رسید تازه این برای کنکور نود و هشته که اینقدر ...

درصد هاشون خیلی خوبه یعنی میشه تو این دوماه به درصد ها رسید🥺

امتحانت به درک نهایتا شهریور امتحان میدی تاثیر معدلم که نیست کنکور مهمه

آره دقیقاً کنکور مهم تره

ممنون ازتون😍💖

درصد هاشون خیلی خوبه یعنی میشه تو این دوماه به درصد ها رسید🥺

نه مثلا ریاضی و فیزیک رو خیلی بالا نزده تازه تو برای داروسازی میتونی کمترم بزنی این پزشکی قبول شده اگه خیلی منسجم روزی ۱۴ تا ۱۶ ساعت بخونی و تست بزنی قطعا قبولی اینایی که زود شروع کردن الان دیگه خستن تو با انرژی شروع کن و برو جلو

ببین عزیزم بشین یه برنانه بریز هرروز  دروس تخصصیتو بخون خب

عمومی هم یک روز درمیون

ولی مثلا هرشب چندتا تست قرابت بزن و یک ارایه رو بخون. یا مثلا لغات ادبیات و تو تایم استراحت بین درسات بخون

بعد 20 روز اخرم زمان بذار برای جمع بندیت.

اینجوری 54 روز تایم داری برای خوندن و 20 روز اخرم تورق و جنع بندی

به نظرم تو ریاضی شروع کن به ترتیب درسای معادله درجه دو توان و عبارت جبری و معادله نامعادله و تابع و لکاریتم و مثلثات و حدوپیوستگی و مشتق و کاربرد و شمارش و احتمال. اینارو تا هرجاش که رسیدی بخون

ببین برای هر فصل تقریبا یک هفته میتونی تایم بذاری.

فیزیکم به نظرم فقط دینامیک و حذف کن. با فصل دوم دهم

حرکت شناسیم 70 درصدش و حذف کردن .یکمش فقط مونده.

فیزیک یازدهمم به شدت راحت جمعمیشه کامل بخونش. دهمم فصل و 3 و 4 و بخون. فصل اولشم که پایس دیگه چیز خاصی نداره

شیمی و زیستم همشو بخون

اگر سرعتت بالاست روزی دوتا گفتار از زیست بخونی جمع میشه تو 30 35 روز.

فرصت مرورم داری.

شیمیم همینطور. بشین تقسیم بندی کن

عمومی هم که باورکن گیتونی درسارو از 0 به صد برسونی تو این تایم

فقط پیوستگی داشته باش تو خوندن

من هیلدام ، دختری شجاع و مهربون                                                         عضو اکیپ علمی تخیلی
نه مثلا ریاضی و فیزیک رو خیلی بالا نزده تازه تو برای داروسازی میتونی کمترم بزنی این پزشکی قبول شده ا ...

امیدوارم 🥺

خیلی به من انگیزه دادید ممنون امیدوارم به هرچی که توی قلبتون میگذره برسید💖💖💖

نه مثلا ریاضی و فیزیک رو خیلی بالا نزده تازه تو برای داروسازی میتونی کمترم بزنی این پزشکی قبول شده ا ...

درصداش واضح نیست عزیزم میشه بگی درصداشو بهم. و منطقشو

من هیلدام ، دختری شجاع و مهربون                                                         عضو اکیپ علمی تخیلی
2706