2733
2739
عنوان

چرا بعضیا میگن بچه آوردن تصمیم شخصیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2253 بازدید | 137 پست

نه دیگه برا آدمای سالم تصمیم شخصیه برا بیماران روانی قطعا حماقته

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
چرا عقده ای بار بیاد؟ تعریف عقده ای برای تو چیه؟

کسی که پدرش اعصاب نداره کتک میزنه و مشکل مالی داره نمیتونه حتی حوراک و لباس فراهم کنه معمولا عقده داره

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کسی که پدرش اعصاب نداره کتک میزنه و مشکل مالی داره نمیتونه حتی حوراک و لباس فراهم کنه معمولا عقده دا ...

الان کل افراد جامعه ب این شکل بچه دار میشن و همه چنین مشکلاتی دارن؟ 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

هممون در جامعه و اجتماع  هستیم . پس موثره .

من بچه همسایه میبینم جیغ میزنه تو کوچه دعوا میکنه اعصاب منم خراب میشه . پس اثر داره  بی تاثیر نیست .

الان من از دست بچه های جاریم پامو خونه مادرشوهرم نمیزارم .

پس بچه موثره در جامعه . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2740
چون هیچ قانونی نمیتونه تو تعداد بچه یه خانواده دخالت کنه همون طور که نمیتونی کسی وادار کنی بچه دار ن ...

مگه قبلا تو ایران و یا چین قانون نداشتیم اتفاقا دولت باید دخالت کنه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

اره دقیقا

اینا فک میکنن بچه تااخر عمرش همونطوری کوچولو می مونه و با یذره شیر و سرلاک میتونن سرو تهشو هم بیارن

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
اگه جای ناخن کاشتن مانیکور پدیکور وژل وچربی به چهره مون قانع باشیم وهمونوخرج بچه کنیم چشه بعدشم فقیر ...

والله فکرنکنم حقوق معمولی این روزا به این چیزا قد بده ولی خرج بچه بیشتره

دقیقا!!!  همین بچه در آینده میاد سر راه بچه من که با هزار امید و آرزو بزرگش کردم و زندگیش تباه ...

ینی چی کی گفته تعداد زیاد عقده ای میشن ما الان ۵ تابچه ایم کدوممون عقده داریم؟؟؟؟؟؟برا دهه ۶۰ هم نیسیم دهه ۸۰ حساب کن

حتما رای میدم چون این حقه منه که سرنوشتمو تعیین کنم .به اقای رئیسی رای میدم چون علاوه بر برنامه کارنامه داره میتونی تحقیق کنی -عزیز !رای نمیدی؟نده !من و دیگران میریم و به جات تصمیم میگیریم�🤗خانومای عزیزی که شبهه دارن و دنبال جوابن میتونن درخواست بدن 0•پاسبانِ حَرَمِ دِل شُده ام شَب هَمِه شَب،کِه دَر این پَردِه جُز اندیشِه ی "او" نَگذارَم• سلسله مباحث از بعثت تا ظهور استاد پناهیان عالیه اگه میخواید دین اسلام رو بشناسید🌸    ●فقط حیدر امیرامومنین است ●  جانم فدای علی و خاندانش 🌱  ماه را گم نکنی بین چراغانی ها 🌱                               فرض کن حضرت مهدی (عج ) به تو ظاهر گردد/ ظاهرت هست چنانی که خجالت نکشی؟/ باطنت هست پسندیده ی صاحب نظری ؟/ خانه ات لایق او هست که مهمان گردد؟/ لقمه ات درخور او هست که نزدش ببری ؟/ پول بی شبهه و سالم زهمه داراییت.../ داری آنقدر  ک یک هدیه برایش بخری؟/ حاظری گوشی همراه تو را چک بکند ؟/ با چنین شرط ک در حافظه دستی نبری!/ واقفی بر عمل خویش تو بیش از دگران... میتوان گفت تو را شیعه اثنی عشری؟؟؟
مگه قبلا تو ایران و یا چین قانون نداشتیم اتفاقا دولت باید دخالت کنه

ببین من خودم بچه ندارم پس سنگ خودم به سینه نمیزنم اما هر جور فکر میکنم اگه یه کشور بخواد حتی تو تعداد بچه آدم نظر بده خیلی وحشتناکه به جای اینکار باید مردم آموز ش ببین چون   آدم از چیزی منع بشه به اجبار  بعد یه مدت نتیجه عکس میده