2737
2739
عنوان

چرا بعضیا میگن بچه آوردن تصمیم شخصیه

2253 بازدید | 137 پست

در حالی که مثلا بچه ای که بد تربیت میشه یا مشکل اقتصادی یا اخلاقی داره روی زندگی همه موثره

به نظرم خنده داره وقتی میگم طرف با مشکل عصبی و مالی شدید ۴ تا بچه آورده یه عده میان میگن به توچه تصمیم خودشه

مشخصا بچه ای که عقده ای بار میاد رو اجتماع تاثیر میزاره

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

خا

علیک سلام  جواب سلام واجبه ها  میگم واجبه  سلام کن عه  زود باش  وگرنه سر پل صراط یقتو میگیرم      ماه مبارک رمضان نیز به اتمام رسید دوست عزیز  یقتو سفت بچسب  دین دین دین   به برکت ماه مبارک شوال ماه مبارک رمضان رو جبران میکنم به ازای هربار سلام نکردن دوباره یقه شما گرفته میشود  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اونی هم که یه دونه میاره و دردونه اش کلا تو خونه هر چی میخواد دم دستشه

وقتی میاد تو جامعه اگه چیزی رو بخواد و نتونه چی... چیکار میکنه

اون روی جامعه اثر نداره؟

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش

تصمیم شخصیه تا وقتی که طرف نخواد به دنیاش بیاره و بدون بچه میدونه زندگی راحت تری داره نه اینکه با کلی مشکل اعصابو مشکل مالی یه بچه ی بیگناهو بیاره که معلوم نیست ایندش چی میشه

🦦Anyway i don't care babe

از نظر شما شخصی نی؟ خب اجتماع هم رو بچه تاثیر میذاره....

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706