2733
2739
عنوان

اختلاف قد با خاستگارها

| مشاهده متن کامل بحث + 1915 بازدید | 135 پست

اختلاف قد زیاد دوست دارم 

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوووو چقدرم ک از خودت تعریف کردی چیه بعضیاتون مد کردین ک مردای قد بلند از دخترای قد کوتاه خوششون می ...

من یه چیزی بگم ، این حرف شما ممکنه باعث بشه یه عده ناراحت بشن ، من خودم ۱۷۱ هست قدم ولی زیبایی یه چیز نسبی هست ، بنظر من یه خانوم هم ریزه میزه باشه جذابه هم قد بلند ، و جذابیت یه امر سلیقه ایه ، مهم اینه که خودمون خودمون و دوس داشته باشیم 🌺

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2731

یعنی ملاکت برای ازدواج تو حلقم

دختر خوب ول کن این چیزا رو برو ببین طرف چقدر اخلاق داره چقدر خانواده داره چقدر ادب داره حالا قدش ۲ متر باشه یا نیم متر چه فرقی میکنه🤔

خدایا صدایت میکنم چون در این دنیا دیگر صدا به صدایی نمیرسد،اما تو شنوایی
2738
نه اخه معلومه بشدت بهت برخورده کامنتهای دوستان .

آخه من به شما چی بگم‌ک تو سایت مجازی دنبال تایید شدن هستین😁

هی از خودتون تعریف کردینو هی خودتونو تحسین کردین😆

تاپیکاتونم ک راجب زن دوم شدنه😎

تجربه ثابت کرده هرکی تاپیک زده و از مشکل دوستش گفته مشخصه ک مشکل خودشه و فقط روش نشده بگه

چرا فک میکنی نظر امثال شما با این شخصیتتون برام مهمه ک تازه بخواد بهم بر هم بخوره😂😂

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
من یه چیزی بگم ، این حرف شما ممکنه باعث بشه یه عده ناراحت بشن ، من خودم ۱۷۱ هست قدم ولی زیبایی یه چی ...

دقیقا

مهم اینه ک خودمون خودمونو دوس داشته باشیم

اگه اونطور حرفیدم واسه همون عده از آدما بود ک ب قد بلندا میگن دراز و سعی دارن خودشونو به چشم بیارنو بگن مردا ریزه میزه دوس دارن

خواستم یاداوری کنم ک همه جهانم میدونم قد بلند پوعن مثبته صد در صد

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
دقیقا مهم اینه ک خودمون خودمونو دوس داشته باشیم اگه اونطور حرفیدم واسه همون عده از آدما بود ک ب قد ...

بله درسته

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706