2733
2734
عنوان

اختلاف قد با خاستگارها

| مشاهده متن کامل بحث + 1915 بازدید | 135 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوووو چقدرم ک از خودت تعریف کردی

چیه بعضیاتون مد کردین ک مردای قد بلند از دخترای قد کوتاه خوششون میاد؟؟؟؟ با این حرفا به خودتون اعتماد بنفس میدین؟؟؟؟

والا ما هرچی مرد دیدیم همه عاشق دخترای قد بلند بودن

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
2731

آخ آخ هی قد بلند همسرتون رو‌ بگید تا ما بسوزیم که شوهر قدبلند گیرمون نیومد

یه همکاری دارم یه شوهری کرده از هر جهت باقلوا ... کارمند با قد و قیافه شبیه مانکنها... زیبا و جذاب، هر روز ازش تعریف میکنه ( البته تعریف داره خدایی) ما میمونیم و بخت خفته مون 

پس بچه هات  چی؟

اتفاقا قدش بلند باشه باحاله که... 

باشوهر قد بلند ازدواج که بچه هات بلند شدن

بزرگ ترین رویای زندگیم اینه که جهان گرد شم و همه عمرمو تو جهان گردی بگذرونم و زندگیم بشه پر از تجربه... دوس دارم خونم تو کوله پشتیم باشه😅ولی همونطور که گفتم این فقَط رویاست.. 😒:) 
2738
یه سوال ۱۷۸ قد بلندیه یا نه؟

رواله

بزرگ ترین رویای زندگیم اینه که جهان گرد شم و همه عمرمو تو جهان گردی بگذرونم و زندگیم بشه پر از تجربه... دوس دارم خونم تو کوله پشتیم باشه😅ولی همونطور که گفتم این فقَط رویاست.. 😒:) 
اوووو چقدرم ک از خودت تعریف کردی چیه بعضیاتون مد کردین ک مردای قد بلند از دخترای قد کوتاه خوششون می ...

تعریف نبود .ویژگیهامو گفتم تا دوستان بتونن بهتر راهنمایی کنند .همون اول گفتم حمل بر خودستایی نباشه .

در هر صورت نظرتون قابل احترامه دوست عزیزم

من ۱۷۵ هستم و نامزدم ۱۸۶ اعصابم همش خورده که کوتاه ترم 

😐😒دراز

2706