2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هستن.همیشه بلا نسبت همه ی شما یه عده ..... وجود داره

صدای خنده خدا را می شنوی؟!دعایت را شنیده.به آنچه محال میپنداری میخندد.باور داشتم و با لطف خدای مهربونم تونستم بدستت بیارم.مخاطبم کسی نیستا!اشتباه نکنید.رشته تحصیلیم رو میگم😍. وقتی زندگی کسی رو نجات میدی😷 و حس میکنی خدا خواسته که تو وسیلش برای نجات جان آدما باشی میشه بهترین اتفاق زندگیت❤🤩💐
2728

بله هست من دوست همسرم با این حال که همسرم میگه مادر خوش کرونا گرفته و خوب شد میگه کرونا الکی هست ما کرونا نمیگیریم اگه همه باور داشتن که الان وضع این نبود که عزیز جان 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2738
اخه خود پرستارا هم تعداد کمیشون ماسک میزنن منکه کامل رعایت میکنم ولی از وقتی اونا رو دیدم فکر میکنم ...

فکر میکنم اونا واکسن زدن عزیز جان من قبلا پاکبانان رو می دیدم که همه ماسک دارن الان یه عده شون دیگه نمی زنن فکر میکنم واکسن زدن اونا 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
خیلی از پرستارا توی بخش تولد میگیرن .حتی دوست خودم ماسک نمیزد متاسفانه مادرش و شوهر خواهرش که جوان ب ...

خدارحمتشون کنه

اونروز رفتم بیمارستان یکیشون تازه واکسن زده بود حتی ماسکم نزده بود با اینکه میگن دوز اول میتونین بیماریرو انتقال بدین

جاست الان
اخه خود پرستارا هم تعداد کمیشون ماسک میزنن منکه کامل رعایت میکنم ولی از وقتی اونا رو دیدم فکر میکنم ...

یه دوست دیگه دارم شب میره سرکار عکس با ماسک میذاره میگه وای مردم رعایت کنید . صبح میاد خونه شوهرش جوج درست کرده برا ناهار میرن بیرون بدون ماسک .عکسشو برا جاریش میذاره که ناهار با همسری

من داروخونه‌چیا رو دیدم اصلا ماسک نمی‌زنن.

خودمم کرونا گرفته بددم رفته رودم مراکز درمانی همه کادر درمان، ناخنا کاشت، موها مش و هایلات... معلوم بود آرایشگاه می‌رن. من از بهمن ۹۸ نرفتم آرایشگاه😕 امسال رفتم بوتاکس زدم.

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
این حال منه،با 28 سال سن

خدا سلامتی بهت بده .من امروز روز هفتمه حس میکنم سینم تنگه.تک سرفه دارم روز اول که تب داشتم اسکن دادم مشکلی نبود .شما از اول نیاز به اگسیژن داشتی

تکرار همه چیز در این دنیا ملال آور است.امایاد تو مانند نفس تضمین زندگیست..
عزیزدلممممم . کرونا گرفتی ؟؟؟ انشالله هر چه زودتر خوب بشی دوست عزیزم از ته قلبم برات دعا میکنم 

مرسی عزیزم

بله متاسفانه وضعیت خوبی هم ندارم،ریه هام درگیرن

امیدوارم زودتر به زندگی آدیم برگردم،بجز خودم همه ی اطرافیانم دارن دیوونه میشن،فقطم من گرفتم!!!

گر تو گرفتارم کنی، من با گرفتاری خوشم!داروی دردم گر تویی، در اوج بیماری خوشم!
2706