2737
2739
عنوان

شما باشید قبول میکنید بمونید خونه سرکار نرید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2208 بازدید | 217 پست
هرچیزی خوبی داره بدی هم داره الا من خودم همین الان ی کاری دارم به مامان نیاز دارم ولی مامانم کو؟ سرک ...

ایناهم ی وجه دیگشه  لامصب چ انتخاب سختیه

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بعنوان کسی ک تا سال گذشته شاغل بودم الان خونه هستم میگم اگر در امد همسرتون خوبه و بهتون پول توجی ...

آره بابا دقیقا ،بیچاره خانما تهش به نفع مرده،مرد وطیفشه نفقه بده مادرمو کل خانمابی اطرافمو دیدم شکستهووخسته شدن تو کار ،آدم باید خودش راحت باشه،به چیزای دیگم نمیرسنو عصبین اکثر شاغلای اطرافم مننم اینو موافقم بستگی به شوهر داره

2728
اره بهش بگو حقوق اداره کار رو هر ماه بدتت

میگه میدم   

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
2738
به نظرت ده میلیون خیلی زیاده؟؟؟ همین ده میلیون برای خورد و خوراک نصف ماهتون هم کم میاد

من کم شو گفتم ینی خیلی کم دربیاره ۱۰ تومن 

میگه میدم    

میری سر کار که پول دراری 

اگرم میخوای تو جامعه باشی برو عضو باشگاه بشو هنرستان و ...

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 

اسی خودت باید تصمیم بگیری اما یادت باشه همیشه جوون نیستی

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
شوهر منم نمیذاره کار کنم  من خوشم نمیاد

خب جدا شو کار کن هم خدا رو میخای هم خرما رو؟حالا خیلیا کار کردن چیدشد بدبختا خونه به نام شوهر شوهر احترام مادر خودشو و دارخ تهش

همسر منم سرکار اجازه نمیده اولا که درآمدش کم بودناراحت بودم ولی الان نه . چون میبینم خودش خیلی فکرش کار میکنه ترجیح میدم استراحت کنم 

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍
ایناهم ی وجه دیگشه  لامصب چ انتخاب سختیه

باور کن مادری که خونه دار باشه عالیههه من خالم خونه داره دخترخالم واقعا داره عشق میکنه مادری که خونه باشه همیشه حوصله داره ولی مادر شاغل اکثر مواقع بی حوصله س

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤

این سوال بستگی به خودت داره 

بعضی از خانم ها مستقل بودن و دوست دارن و خونه موندن براشون زندانه 

بعضی دیگه هم برعکس تو خونه راحت ترن و آرامش بیشتری دارن 

هر کدومم خوبی ها و بدی های خاص خودش و داره و هیچ کدوم مطلق خوب نیست 

2706