2733
2739
عنوان

خلقیات ما ایرانیان !

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 69 پست
عزیزم خداشاهده، اگه برید غرب میبینید چقدر بی فرهنگن ،اصلا خانواده مفهومی نداره،همسایه داداشم یه زن چ ...

خواهشی که ازتون دارم اینه که خودتون برید و از نزدیک ببینید...شنیدن کی بود مانند دیدن!!!!

1 نکته بسیار بسیار مثبتی که دارن و بنده از نزدیک دیدم اینه که سرشون تو زندگی هم نیست و این بهترین خصلته دوست گرامی

سپاس از نظرتون

عزیزم خداشاهده، اگه برید غرب میبینید چقدر بی فرهنگن ،اصلا خانواده مفهومی نداره،همسایه داداشم یه زن چ ...

این که غربی ها خوبن یا بد چه ربطی به بحث ما داره؟ با پیش کشیدن بحث‌بدی های اونا ؛ عیب های ما پوشیده میشه؟ خوبی و بدی ملت های دیگه به ما ربطی نداره. موضوع تاپیک اینه ایرانی ها یه سری خصلت بد دارن و الان بجای اینکه سعی کنیم عادات بد رو اصلاح کنیم همه شروع کردیم به جبهه گرفتن

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی خوبی فرهنگ اونا چیه؟ اینکه تو کارهم دیگه دخالت نمیکنن و سرک نمیکشن تو کارهم. اصن براشون مهم ن ...

یه نقط ضعفشون هم میدونی چیه؟ 

سرشون رو عین کبک فرو میکنن تو برف🙂

چیزی که شما گفتی تا حدی اشتباهه " فضولی نکردن با بی تفاوت نبودن فرق داره" 

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿
فقط عفت کلامت...چقدر خوبی تو که احترام میگیری

ولمون کن عزیز ،یه زمانی برای این مملکت جوونامون جونشونو دادن ،بعد اونوقت الان در مقابل توهین یه عده غربی باید احترام بزاریم؟؟وطن پرستی یه زمانی یه خصلت خوب بود

2728
گلم انتقاد با توهین فرق داره ،اون آقای خارجی یکم تعریف کرده بعد توهین کرده ،خودمونو کوچیک نکنیم ،ما ...

هر آدمی هم خوبی داره هم بدی .ایرانیا هم مستثنی نیستن ماهم قطعا ویژگی های منفی داریم .خود برتر بینی یکی از ویژگی هایی که دارم میبینم

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

خانما یه چیزی بگم به عنوان خواهر کوچیک تر تون اکثرا ما ها خانم هستیم و مادران امروز و فردای این سرزمین... به نظرم بهتره به جای این همه تجمل گرایی های افراطی و بریز و به پاش ها که امروزه داره جزئی از فرهنگمون می شه مثل جشن خداحافظی با  پی پی و تعیین  جنسیت و هزار تا جشن و... یه کم به پرورش فکری خودمون و خانوادمون بپردازیم البته این جشن ها هم نمی گم کلا بدنا ولی اهمیتی که به اینا می دیم به مراتب بیشتر از اهمیتیه که به مسائل مهم تر می دیم

ولی دوستان‌همه اینا که میگیم هس ولی اگه ی روز ی مشکلی برا ایران پیش بیاد چه جنگ چه غیره همین مردم ما سریعا حاضر میشن میرن‌جنگ😐۲۲ بهمن امسال و که دیدید؟...

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤
2738
عزیزم چون یه بت از زندگی غربی ساختیم 

قبول دارم...هیج جا ایران‌نمیشه واس ما ایرانیا  ولی ایران دیگه ایران قدیم نیس...

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤
خواهشی که ازتون دارم اینه که خودتون برید و از نزدیک ببینید...شنیدن کی بود مانند دیدن!!!! 1 نکته بسی ...

وااا من از نزدیک این مواردو دیدم،برادرم ساکن آلمانه،یه زمانیم انگلیس بود😐 بعدم کی گفته سرشون تو زندگی خودشونه؟؟ من بهتون پیشنهاد میدم برید از نزدیک ببینید و از غربی ها بت نسازید 

قبول دارم...هیج جا ایران‌نمیشه واس ما ایرانیا  ولی ایران دیگه ایران قدیم نیس...

بخاطر فرهنگمون چقدر تو دنیا مشهور بودیم؟ یه زمان سفر به کشورمون خودش یه افتخار برای سرزمینای دیگه بود

الان فرهنگمون کو؟ داریم رو زندگی غربی برچسب راحتی و آرامش و عدالت و... میزنیم و زندگی خودمون رو هم عین اونا میکنیم

همه میگن هیس! تو کار هم دخالت نکنین بزارین هرکی هرکار میخواد بکنه " یکم از غرب یاد بگیرین" 

اما هیچکی نگفت اسم این بی تفاوت بودنه

نباید نسبت به همه چی بی محل باشیم

یه چیزایی ذره ذره وسیله نابودی فرهنگ و اجتماع مردمه

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿
این که غربی ها خوبن یا بد چه ربطی به بحث ما داره؟ با پیش کشیدن بحث‌بدی های اونا ؛ عیب های ما پوشیده ...

دوست گرامی ،موضوع تاپیک انتقادیا توهین یک انسان غربی از ایرانی هاست ،من میگم همه این خصلتهای بد و بدترشو تو غرب دیدم و اون آقای غربی ،بهتره یه انتقاد از خودشون بکنه که انقدر خانواده تو کشورشون نامفهومه ،لطفا نسبت به کشورمون تعصب داشته باشیم ،والا یه زمانی برا این مملکت جوون دادیم که توهین نشه

وااا من از نزدیک این مواردو دیدم،برادرم ساکن آلمانه،یه زمانیم انگلیس بود😐 بعدم کی گفته سرشون تو زند ...

من هرگز از غربی ها بت نمیسازم دوست گرامی....من 37 سالمه و اتفاقا رفتم و از نزدیک هم دیدم و البته که اونها بسیار نسبت به ما کم رحمتر هستن و منفعلتر....ولی خب 1 صفات بسیار خوبی هم دارند که البته باب سلیقه بنده هست و مطمینا سلایق متفاوتن ...من عاشق کشورم هستم بشدت و اگر نبودم تا الان ده بار رفته بودم و خواهشم اینه که به سلایق هم احترام بزاریم...تشکر

بیگانه پرستیم حسود پلاستیکین ایرانیا و خودی رو دشمن می دونن بیگانه بت مامانم منو دشمن می دونه دخترخالمو الهه خوبی کلا دقت کردم اخلاق کسایی که قدرت دارن همینه پولدارن فکر می کنن خودی پولشو می خواد بخوره ولی بیگانه کاریش نداره