2737
2739
عنوان

خلقیات ما ایرانیان !

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 69 پست
تعصب بیجا موجب کوری عقل میشه. لطفا دیگه ریپ نکنید جواب نمیدم .موفق باشید و به دنیای خیالیِ زیبای خو ...

بی غیرتی هم روشنفکری نیست ،شمام موفق باشید،به دنیای زیبای غربیتون برگردید😊

ولمون کن عزیز ،یه زمانی برای این مملکت جوونامون جونشونو دادن ،بعد اونوقت الان در مقابل توهین یه عده ...

به نظرم چشم هاتونو رو واقعیت های باز کنین و به دنبال راه حل باشین نه دنبال توجیه کردن مساله و پاک کردنش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐اینجا برای تبادل نظره ،اگر نظر من ناراحتتون میکنه ،باید تاپیکو قفل میکردید،درکل تشکر

اتفاقا اصلا ناراحت نشدم...ولی خب حق دارم که جواب بدم ...ندارم؟

در ضمن جواب من هم با رعایت تمام ادب بود دوست گرامی

شرمندم اگر حسی غیر از یک گفتگوی مودبانه به شما دست داد!!!!!

شما بگو جوونای ما برای چی خونشونو دادن؟؟؟؟ چقدر الان اون آرمان ها تحقق پیدا کرده؟؟؟؟؟8 سال تموم برا ...

گلم مسائلو چرا قاطی میکنید؟؟من خودم مخالف نظامم ،هشت سال جوونامون در برابر بیگانه(عراق)جنگیدن که دست بیگانه به این کشور دراز نشه،حیف اون جوونا ،واقعا حیف

2731
یکی از  ایراد ما میدونی چیه؟  اشتباهات رو بزرگ میکنیم و وقتی یکی یه خوبی میکنه اصلا محل ن ...

این از فرهنگ ضعیف نیست از قانون ضعیف هست  توی همون غرب اگا قانون رو بردارن هم دیگه  رو میخورن اما ایرانیها با تمام مشکلاتشون نسبت به هم وطنشون بی اعتنا نیستن این رو توی بالاهای طبعی میشه دید فساد هم یچیز سیستماتیک هست وقتی از بالا شروع بشه تا پایین رسوخ میکنه بیشتر مشکلات امروز دلیلش مردم نیستن

دوستان سختی ها برای اینه که رشد کنیم اگر همیشه تو بهشت باشیم و خوشی کی یاد می گیریم سختی هم هست باید مراقب باشیم و راحت هرچی داریم خرج نکنیم بخوریم چون دنیا بی رحمه اگه به فکر نباشیم نابود می شیم الان این سختی ها باعث شد یادبگیریم قدم هامونو با چشم بسته برنداریم در مورد همه چیز تحقیق کنیم زیر و بمشو دربیاریم بعد بریم جلو  

گلم مسائلو چرا قاطی میکنید؟؟من خودم مخالف نظامم ،هشت سال جوونامون در برابر بیگانه(عراق)جنگیدن که دست ...

بعد ما الا داریم به همون عراق کمک‌میکنیم و میان تو مشهد با دخترامون چیکارا که نمیکنن(دور ازجون خانم های گل مشهدی)

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤
دوست گرامی ،موضوع تاپیک انتقادیا توهین یک انسان غربی از ایرانی هاست ،من میگم همه این خصلتهای بد و بد ...

عزیز بهتره بدونی حضرت علی علیه السلام گفتن حرف حق را از همه پذیرا باشین 

بهترین انتقاد انتقادیه که بی تعصب باشه به نظرم به جای کتمان این ها به دنبال راه حل باشیم نه پاک کردن مساله تو کشور خودمونم می رفتن دنیا رو سیاحت می کردن و نگرش ها و  اخلاقیاتشون رو می دیدن و با انتقاد اونا نمی گفتن توهین می کنین به مردم ذیگه حالا کسی بیاد از ما انتقاد کنه می شه توهین

2740
شما بگو جوونای ما برای چی خونشونو دادن؟؟؟؟ چقدر الان اون آرمان ها تحقق پیدا کرده؟؟؟؟؟8 سال تموم برا ...

همین که ایران خدارو شکر به همت جوانانش و خون پاکشون تجزیه نشد جای شکر داره به امید خدا مشکلات دیگم حل میشه