2737
2734
عنوان

سونو گفته دختره خاهرم میگه پسره

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 40 پست

پسر هم خوبه دختر هم.ولیوقتی خدا نداده نباید ناشکری کرد.شوهره منم پسر میخاس ولی دیگه ناشکری نمیکنه.میگه برای سومی با برنامه میریم جلو.چون برادر نداره دلش پسر میخاس قراربودبرای دومی بریم تعیین جنسیت که ناخاسته شد .قرار نیست ناشکری کنیم وناراحت بشیم.مصلحت خدا اینجوربوده.خاهرم خودشم دوتا دختر پشت سرهم داره.کلا حرف مردم اعصاب ادم زو خرابمیکه.مثلا قبل از بچه دارشدنم میگفتن خدا بهت پسر بده.دختردارشدم گفتنخدا داداششو بده.الان نمیدونم دیگه چی میخان بگن.خداروشکرکرونااومده باعث شده خیلی از دیدار ها کم بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال خودم‌تا شیش ماه دگتر هی میگف دختر حتی تو سونو هم‌مینوشت من تا ۶ ماه خیلی سونو رفتم اخه بچم خیلی ...

نمیدونم راستش خودمم از اول حس میکزدم پسره.ولی خب وقتی سونو گفت چی کارکنم.گقتم شاید جون دلم میخاست پسر باشه حس میکردم پسره.کلا بخدا برای دختردار شدن نارحت نیستم.چون میگم دیگه شوهرم پسرمیخلست منم لولشولم میخاست پسر باشخ.ولی الانم دخترم خاهردارمیشه .دیگه ناشکری نمیکنم غلطبکنم ناشگریکنم.ولی بعضی حرفا اعصاب ادم و درگیرمیکنه.امشبم پیام داده نوک سینت سیاهه یا سفیده وازاین چرتا پرتا

2728
نمیدونم راستش خودمم از اول حس میکزدم پسره.ولی خب وقتی سونو گفت چی کارکنم.گقتم شاید جون دلم میخاست پس ...

ب حرف کسی گوش نده میخوایی ایندفعه شماهم‌مثل من جایی ک‌میرین سونو رو عوض کنید ببین چی میگن

دعا کن خدا ب منم یه دختر گل بده😍😍😍خدا بچه هایه شماهم واستون نگه داره😍

ب حرف کسی گوش نده میخوایی ایندفعه شماهم‌مثل من جایی ک‌میرین سونو رو عوض کنید ببین چی میگن دعا کن خد ...

اخه دگتر سونو ننوشتدیگه .گفت لنقباض داریبرات خوبنیست برو استراحت کن.احتمال زاینلن زودرس داده.منم سپردم به خدا.میگم فقط سللم باشه به وقتش بیاد.چون دخترمم وابسته هست به من باهیشکی نمیمونه

اره فکککم یبار فقط بدون جلوگیری رابطه داشتم.اصلا فکز نمیکردم.بعد از زایمان یبار فقط پریود شدم ماه بعش نشدم.ماه بعده اون هم فهمیدم باردارم.

2738
اخه دگتر سونو ننوشتدیگه .گفت لنقباض داریبرات خوبنیست برو استراحت کن.احتمال زاینلن زودرس داده.منم سپر ...

هرچی خدا بخواد همونه خدا حفظشون کنه

منم دیروز باید پری میشدم

۱۷ روز مونده بود ب پری رابطه نامحافظت شده داشتم

امروز بی بی زدم دیدم متفیه شب نگا کردم دیدم یه هاله خیلی کمرنکه ب زور دیده میشه

نمیدونم ترس بدنمو ورداشته😟😟😟

هرچی خدا بخواد همونه خدا حفظشون کنه منم دیروز باید پری میشدم ۱۷ روز مونده بود ب پری رابطه نامحافظت ...

چرا ترس مسدت دیگه ماشالا بزرگ شده.دختره من تازه یه سالش شده بود یگه.فهمیدم باردارم.مجبورشدم از شیر جداش کنم انقدر ادیت شدیم.اوووه کلی نکافات کشیدم شدم هشت ماه.حالا سختش ازاین به بعد هست.هیچکسم کمکم نیس هیچکس.خدا بزرگه کمکت میکنه نترس