2737
2739
عنوان

سونو گفته دختره خاهرم میگه پسره

363 بازدید | 40 پست

هفته 16رفتم سونوگفت شبیه دخترهست وتو برگه نوشت دختر.بعدش دیگه نرفتم.الان فککنم هفته35هستم .خاهرم از اول گیر داد پسره پسره.بعده سونو یکم بیخیال شد حالا باز شروع کرده.میگه ظاهرت کلا پسره.تو خاب هم چندین باردیدم پسره.اونقد میگه ذهنه منم خراب میکته.بخدا نه اینکه دختر نخام.یدونه دارم حالا میگم براش خاهر میاد.ولی این حرفا میره رو اعصابم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا خوب چرا دیگه سونو نرفتی؟هفته ۲۰ میرفتی که دقیق مشخص بشه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

دیگه بعد اون سونو نرفتی مگه؟ 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2738

سر دخترمم مادرشوهرم تا لحظه اخر میگفت پسره😑دلیلشم این بود میگفت از نظر ظاهری بهت نمیخوره بچه دختر باشه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

۱۶هفته گفته شبیه دختره؟ چرا قطعی نگفته؟

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
منم ی دختره 2ساله دارم الانم باردارم هفته دیگه وقت زایمانم این یکی هم دختره خیلی هم خوشحالم که خدا ب ...

شوهرتم دوس داره؟

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
2706