2737
2734
عنوان

توسکوپلاسما

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 32 پست
مال من cvm igm مثبت شده.رفتم پیش دکتر رسولی نژاد فرستاد دوباره برم ازمایش بدم ازمایشگاه یوسف اباد.شم ...

بله باردار بودم 

۱۲ هفته جواب اوم‌‌د و متفی بود شکر خدا پ دیگه امینو نشدم

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
نه اتفاقا منم ازمایشگاه پوسف اباد دادم  تنها ازمایشگاهیه که توی کل تهران کیتاش خطاش ۰  ل ...

من ازمایشگاه اولی که دادم ازمایشگاه معروفی نبود igm لب مرز شده 1.1 که بالاتر از اون مثبته.حالا برای تکرارش دوباره ازمایش دادم تا ببینم چی بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ازمایشگاه اولی که دادم ازمایشگاه معروفی نبود igm لب مرز شده 1.1 که بالاتر از اون مثبته.حالا برای ...

قطعا منفیه شک نکن

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
2728
مال من cvm igm مثبت شده.رفتم پیش دکتر رسولی نژاد فرستاد دوباره برم ازمایش بدم ازمایشگاه یوسف اباد.شم ...

گفتن جنین هیدروپس نیازی به امینو سنتز نیست چون چندجا تایید کردن و سقط کردم 

2738
نه اتفاقا منم ازمایشگاه پوسف اباد دادم  تنها ازمایشگاهیه که توی کل تهران کیتاش خطاش ۰  ل ...

ببخشید igm لب مرز شد یا igg?من دوباره تست دادم ازمایشگاه یوسف اباد igm مفیه ولی igg مثبت.حالا از کجا معلوم کی گرفتم؟اول بارداری بوده یا قبلش؟

ببخشید igm لب مرز شد یا igg?من دوباره تست دادم ازمایشگاه یوسف اباد igm مفیه ولی igg مثبت.حالا از کجا ...

خب منفیه دیگه مهم igm که باید متفی باشه 

igg هم باید مثبت باشه یعنی قبلا گرفتی و انتی بادی داره 

با دقت نمی خونیا 

چند بار نوشتم ۸ هفته

ببخشید igm لب مرز شد یا igg?من دوباره تست دادم ازمایشگاه یوسف اباد igm مفیه ولی igg مثبت.حالا از کجا ...

واسه من واسه ویروس cmvIggلب مرزی شد ولی توکسوپلاسما IGm لب مرزی شد یعنی هردوتاشو گرفتم سی ام وی تو بدنم انتی بادیش هست ولی توکسوپلاسما ن....یه ازمایش هست میگیرن با نشون دادن انتی بادی ها معلوم میشه کی گرفتی زودگرفتی یا دیر

خب منفیه دیگه مهم igm که باید متفی باشه  igg هم باید مثبت باشه یعنی قبلا گرفتی و انتی بادی دار ...

خودم رو گفتم عزیزم که چه معلوم کی گرفتم؟قبل بارداری یا همین اویل؟میترسم تازه بیماری از بدنم خارج شده باشه و IGM منفی شده باشه.چون سری قبل لب مرز بود.خواستم ببینم برای شما کدومش لب مرز بود که فرستادن المان دوباره چک بشه

2706