2410
2553
عنوان

توسکوپلاسما

509 بازدید | 32 پست

سلام خانوما کسی بوده توکسوپلاسمی خونش فعال بدده باشه واسه بارداری بعدیش چیکار کرد ایا بعدش بارداری سالمی داشت من به همین دلیل جنینم هیدردپس فتالیس شد بدنش اب اورد لطفن راهنناییم کنید چه داروهایی استفاده کردید

من ۸ هفته مثبت شد 

رفتم پیشه دکتر محرز دوباره ازمایشو فرستادن المان و‌حداروشکر منفی بود 

اما میدونم اگه مثبت بشه تا ۱۸ صبر می کنن امینو می گیرن و بعد اگه از جفت رد شده بایه سقط اگه نشده باسه دارو میدن

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 

توکسوپلاسموز که از طریق گوشت خام و‌گربه منتقل میشه منظورته؟تا جایی که میدونم یه آزمایش قبل بارداری باید بدی به اسم آزمایش تورچ (؟؟🤔).که شامل چار تا ازمایشه که یکیش همین توکسوپلاسموز هست

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من ۸ هفته مثبت شد  رفتم پیشه دکتر محرز دوباره ازمایشو فرستادن المان و‌حداروشکر منفی بود&n ...

من جواب ازمایشم لب مرزی هستش و مثبت طلقی میشه و بارداریم به همین دلیل سقط شد میخواستم بدونم چه قدر طول میوشه تا از بدن دفع بشه

عزیرم ازمایش دادی که مشخص شد از توکسو ؟؟

اره عزیزم ازمایشم لب مرزی بودش الان دارو استفاده میکنم انشالله که عفونتش از بدنم خارج بشه و بارداری سالم داشته باشم چون جنین سقط شد

2714
اره عزیزم ازمایشم لب مرزی بودش الان دارو استفاده میکنم انشالله که عفونتش از بدنم خارج بشه و بارداری ...

عزیزم با همسرت فامیل نیستی چون مشکلی که نوشتی بیشتر به ژنتیک مربوطه تا توکسو

۳-۶ ماه طول می کشه

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
عزیزم با همسرت فامیل نیستی چون مشکلی که نوشتی بیشتر به ژنتیک مربوطه تا توکسو ۳-۶ ماه طول می کشه

اره دختر خاله پسرخاله هستیم ولی خوب گفتن دلیل سقط هیدروپس ۵۰درصد مربوط به ژنتیک و ۵۰ درصد مربوط به بیماری عفونی هستش 

میگن دکتر محرز ویزیتش خیلی گرونه ویزیتش چه قدره؟

نه خیلی اون سال همه جا ۵۰ بود محرز ۸۰ بود

من ۸ هفته مثبت شد  رفتم پیشه دکتر محرز دوباره ازمایشو فرستادن المان و‌حداروشکر منفی بود&n ...

مال من cvm igm مثبت شده.رفتم پیش دکتر رسولی نژاد فرستاد دوباره برم ازمایش بدم ازمایشگاه یوسف اباد.شما باردار بودید و جواب رو فرستادن المان؟امینوسنتز کردید؟

مال من cvm igm مثبت شده.رفتم پیش دکتر رسولی نژاد فرستاد دوباره برم ازمایش بدم ازمایشگاه یوسف اباد.شم ...

نه اتفاقا منم ازمایشگاه پوسف اباد دادم 

تنها ازمایشگاهیه که توی کل تهران کیتاش خطاش ۰ 

لب مرز شد محرز گفت بفرستیم المان 

اونجا گفتن قطعی منفی

2706