2737
2739
عنوان

لکه بر لباس خوب برای لباس نی نی میشناسین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 19103 بازدید | 26 پست
پودر صابونو اماده میفروشن ؟

بببین عزیزم یه پودری  هست فروشگاه ها دارن اسمش لکه بر سپید هست یه پودر سفید رنگه که عملکردش مثه وایتکسه ولی برای لباسهای رنگی یا رنگ روشن هست مثه وایتکس لکه لباس سفید رو میبره اینم اینجوریه روشم دستور عمل داره بعدشم کعه با اون لکه رو بردی حتما دوباره لباسشو با پودر مخصوص بچه یا مایع لباس بچه بشور که یه وقت برای پوست بچه حساسیت نده اوکی

لطفا حسود نباشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم صابون رختشویی فیروز یا گلنار خیلی خوبه خوب تمیز میکنه

بعد از این پارچه حوله ای ها هست از اونا حدود نیم متر بگیر براش پیشبند بدوز یه قسمت جلو  قد تا پا و آستین فقط که راحت تنش کنی ، بند هم باشه که از پشت ببندی 

همین مدل نایلونی فروشگاه های سیسمونی میفروشن دیدم از اینا تنش کن دیگه راحت باش

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
2731
پودر صابونو اماده میفروشن ؟

اره من پودر فیروز گرفتم‌گند بود واقعا اصلا نبرد.ازون پیش۰ج. ............. ...... بند دکمه دارها هس از پشت بسته میشه ازونا خریدم‌راحتشدم.ولی تجربم نشون داده چن ساعت که تو تایدماشینی خیس میکردمو میموند کامل میرفت اخرشم‌نرم‌کننده میزدم.این‌تایم‌هم‌مقطعیه و میگذره اگه پیش بند نمیبذاره ببندی چنتا لباس که از کارافتادن موقع غذاخوردنش تنش کن

2738
منظورتون همون صابون مراغه ست؟که زرده وفله ای میفروشن؟

ن عزیزم بسته بندی شدست صابون کهنه فیروز بسته 3تاییه فکر کنم. یکی دیگم هست اسمش یادم رفت

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت.