2737
2739

دختر من سبزه ست ورنگای روشن بیشتر بهش میاد الان که به غذاخوردن افتاده شستن لباساش خیلی سخته و لکها از بین نمیرن محصولی میشناسین که مشکلمو حلکنه؟

عزیزم فقط صابون کهنه بچه عالیه هر لکه ایو میبره حتی برا شستشویه زیرپوش زنانه هم عالیه

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر چی باشه بازم لک میمونه

دو سه تا لباس بذار موقع غذا خوردن تنش کن فقط

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

پیشبندم موقع خوردن براش بزار.. 

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
2738
صابون کهنه شور نمیدونی چه حوری تمیز میکنه عالیه

اره خیلی خوبه حتی لکه های قدیمی رو هم پاک میکنه

2706