2737
2734
عنوان

اگر شما باشین حاضرین ۳ سال عمرتون تلف بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 18 پست
آره اولین باره میخونم مثلا شاید فوقش بتونم تو ۱۲ ساعت ی درس زیست بدون تست بخونم و ی مبحث ریاضی

وقتي ميخوني ديگه كامل تااخريادته

خوب خيلي دقيق ميخوني فكركنم

اطرافم ديدم ولي خودم اينطورنبودم

بستن دکمه زیر گلو وقتی خوبه که جلوی رد شدن لقمه حرام رو بگیره                                                                                 اللهم عجل لولیک الفرج  مولاناصاحب الزمان(عج)❤️
بابا بخداااا نمیشه  من امروز خودمو کشتممممممم از ۸ تااا الان دارم میخونم فقط ی مبحث ریاضی خوندم ...

سرعتت اونقدرا که فکر میکنی هم کم نیست،کم کم میافتی روی غلتک تندتر میشه سرعتت مطمئن باش،امسال اگه نمیتونی هیچی،تا اخر تابستون امسال فففقط بخون و خلاصه برداری کن،تمرین حل کن،از مهر شروع کن به تست زدن تا عید معمولی بزن و نکته برداری کن از عید۱۴۰۱هم تا کنکورتست زماندار بزن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگو میخوام دقیق بخونم ایییینهمه طولش بدی برای یه بحث کوچیک،یه دور بخون دوباره برگرد،نخواه که تو دور اول خوندت تمام نکات یادبگیری که محاله،تو باید توی تست درس یادبگیری

اسمت میگه که ازدواج کردی؟فکر نکن شوهرت تا۳سال دیگه همینجوری که الان هستش میمونه،یه سال گذشت بهونه هاش شروع میشه،به خودت فشار بیار یکسال تمومش کن کلکش بکن،اگه مشاور خوب هم دور و برت هست برو

2731