2737
2734

بچه ها من تازه برای اوین بار دارم کتابای تجربی رو میخونم بدون معلم اینا ( ۱۸ سالمه) البته معلم خصوصی دارم ولی خیلی خیلی خیلی سرعتم پایینه و دو روزه دارم فکر میکنم و برنامه میریزم اگر کلللللل وقتمو بزارم ن تنها تا سال ۱۴۰۱ بلکه تا سال ۱۴۰۲ هم نمیرسم کتابامو ی جوری تموم کنم ک کنکورمو پذشکی بیارم فوقش خیلی ب خودم فشار بیارم بتونم در حد متوسط کتابا رو تا کنکور ۱۴۰۲ تموم کنم   الان من تصمیم گرفتم بخاطر پذشکی اوردن ب خودم بیشتر وقت بدم چون خوب ذهنم کنده چیکار کنم میخام از همین الان هم کمتر ب خودم فشار بیارم اما کتابامو بزار طولانی اما با دقتتتتت بخونم و سه سالو تمکم کنم و سال ۱۴۰۲ هم همش فقط مرور و مرور و تست و زمان اینا ک ۱۴۰۳ حتما حتما بتومم قبول بشم  پذشکیو  

بنظرتون کار احمقانه ای میکنم؟  ۳ سالههههه خسته میشم ؟ ( فک کنم تعجب میکنین اخع کیه نتونه تو دو سال این کتابا رو تموم کنه ولی من نمیتونم )

۰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینقدر به خودت تلقین نکن که نمیتونی،اگه این کتابای ساده نتوتی بخونی چه جوری میخوای درسای سنگین پزشکی پاس کنی،تلاشت بذار برا همین امسال حدااااکثرش سال دیگه 

2731
اگ ب خودت ایمان داری چرا که نه همه چی بستگی ب خودتون داره

ولی واقعا مسخره نیس ؟ کسی ک استعدادش خیلی خوب باشه ولی بخاطر کند خوندن نتون سال ۱۴۰۲ حداقل پذشکی بیاره ؟ یعنی کسایی مث من هستن اینقددد کند خون ؟  

۰
اینقدر به خودت تلقین نکن که نمیتونی،اگه این کتابای ساده نتوتی بخونی چه جوری میخوای درسای سنگین پزشکی ...

بابا بخداااا نمیشه  من امروز خودمو کشتممممممم از ۸ تااا الان دارم میخونم فقط ی مبحث ریاضی خوندم ک قبلا هم خونده بودمش و ۲۳ تا تست و ۵۶ تا تست زیست  

ک حساب کردم اگر هر روزم اینطور باشه شایددددد بتونم ۸ ۹ ماه دیگه دهمو تموم کنم فقط 

۰

وقتي دوست داري چرامسخره باشه

منم ٣باركنكوردادم

بستن دکمه زیر گلو وقتی خوبه که جلوی رد شدن لقمه حرام رو بگیره                                                                                 اللهم عجل لولیک الفرج  مولاناصاحب الزمان(عج)❤️

اگه بخوای پزشکی بیاری باید بعد از اون سه سال، هفت سال با فشار زیاد درس بخونی، رشته ی پزشکی بنظرم اصلا مناسبت نیست با چیزایی که گفتی  یچیز دیگه کنکور بده

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2738
ولی واقعا مسخره نیس ؟ کسی ک استعدادش خیلی خوب باشه ولی بخاطر کند خوندن نتون سال ۱۴۰۲ حداقل پذشکی بیا ...

خب عزیزم شما بخونید و هرسال کنکور بدین شاید همون ۱۴۰۲ قبول شدین . ولی من دخترخاله م تیزهوشان درس میخوند خیلی هم باهوش بود۳ سال پشت موند آخرشم روانشناسی قبول شد . اونایی ک ۴ سال دبیرستان تجربی خوندن باز چند سال پشت موندن چیز عجیبی نیست ۳ سال برای کنکور خوندن

وقتي دوست داري چرامسخره باشه منم ٣باركنكوردادم

اخه یعنی کسی هست مث من با وجود انگیزه و وقت ۱۲ ساعت در روز و استعداد خوب بخاطر کند خونی این همههههه طول بکشه تا بتونه کتابا رو فقط تمام کنه ؟ 

۰
خب عزیزم شما بخونید و هرسال کنکور بدین شاید همون ۱۴۰۲ قبول شدین . ولی من دخترخاله م تیزهوشان درس میخ ...

ن اخه حالا کنکور میدم ولی اگر بخوام هدفمو بزارم ۱۴۰۳ دیگه نباید مث الان خییییلی ب خودم یخت بگیرم و روزی ۱۲ ساعت بی وفقه بتونم پس مطمعنا تا ۱۴۰۲ نتونستم دوازدهمو تموم کنم 

۰
اگه بخوای پزشکی بیاری باید بعد از اون سه سال، هفت سال با فشار زیاد درس بخونی، رشته ی پزشکی بنظرم اصل ...

ن اخه مشکلی با تمام وقت بودنش ندارم حالا دانشگاهو میشه ی جوری پاس کرد کنکور سخته و آینده ساز 

۰
اخه یعنی کسی هست مث من با وجود انگیزه و وقت ۱۲ ساعت در روز و استعداد خوب بخاطر کند خونی این همههههه ...

با يه مشاور صحبت كن

من فكرميكردم نيازندارم اماواقعا به دردت ميخوره

وسواس داري تودرس خوندن

١٢ساعت چي ميخوني؟

اولين بارته ميخونيشون؟

ازهردرسي چقدرپيش ميره؟

بستن دکمه زیر گلو وقتی خوبه که جلوی رد شدن لقمه حرام رو بگیره                                                                                 اللهم عجل لولیک الفرج  مولاناصاحب الزمان(عج)❤️
ن اخه مشکلی با تمام وقت بودنش ندارم حالا دانشگاهو میشه ی جوری پاس کرد کنکور سخته و آینده ساز 

دانشگاه نرفتی خبر نداری گل، دانشگاه سخت تر از دبیرستانه

بازم میل خودته من نظرمو گفتم. درساش ن سخته یه وقتایی هم باید رفرنس انگلیسی بخونن

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
با يه مشاور صحبت كن من فكرميكردم نيازندارم اماواقعا به دردت ميخوره وسواس داري تودرس خوندن ١٢ساعت ...

آره اولین باره میخونم مثلا شاید فوقش بتونم تو ۱۲ ساعت ی درس زیست بدون تست بخونم و ی مبحث ریاضی

۰
2706