2737
2734
عنوان

عجیب ترین جملاتی که از بچه ها شنیدین...

| مشاهده متن کامل بحث + 8369 بازدید | 190 پست
تویکیش گفته بود محلم نمیذاره اما پیامم میده.حالا من نمیدونم باهمون عروسی کرده یانه.مهمم نیس بحث من ...

الهی آمین منم خیلی ساده ام 😂

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرف بد زیاد دیدم بزنن😂😂

😂😂😂😂خیلیم خوب میگن متاسفانه آدم دلش میخواد باز تکرار کنن

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱

تا بهش چیزی میگیم سریع وسایلش برمیداره سوار چرخ میشه میگم میرم دیگه پسر نداشته باشی بیشتر باباش چیزی بگه این کار میکنه 

ای کاش عکس هات نفس میکشیدن یعنی خدا دوباره فرشته ای مثل تو بهم بده ...... خدارو شکر که فرشته ای شبیه تو بهم داد خدا انشالله عمر این مثل تو نباشه برای این که خدا این دوتا رو مثل تو ازم نگیره دعا کن فرشته اسمونی مامان 
2742
بچه ده ساله معنی کراشو میدونست😂😂🤐🤐حالا من خنگ تازه تو دانشگاه فهمیدم کراش چیه😂😂🤐

خواهر کجای کاری

بچه ۱۳ساله شوهر میدن 😑🤌🏻

سر سفره بودیم حدود 30 نفر دختر 4 ساله یهو بدون هیچ دلیلی یهو گفت 

علی گفته کو3 ننه ات 

طرف بنده خدا سرخ شده بود مام همه اینطوری بودیم 😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ولی این دختره خیلی بد دهنه مامان و باباش یادش دادن 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2740
تا بهش چیزی میگیم سریع وسایلش برمیداره سوار چرخ میشه میگم میرم دیگه پسر نداشته باشی بیشتر باباش چیزی ...

الهی 🥺

سر سفره بودیم حدود 30 نفر دختر 4 ساله یهو بدون هیچ دلیلی یهو گفت علی علی گفت کو3 ننه ات  ...

😐😐😐این دیگه چی بود 

چند ماه پیش تازه از امتحانات دانشگاه راحت شدم اومدم خونه وقتی رسیدم کلی مهمون داشیم یعنی من دو دستی زدم تو سر خودم😑😂بعد رفتم داخل سلام و اینا رفتم تو اتاقم طبق معمول بچه های فضول فامیل تو اتاقم بودم پاچه شلوارم رفت بالا یه ذره موهای پام بیرون اومده بود یه دفعه بچه ی دختر داییم دید گفت عهههه تو پشم داری مثل بابام بعد رفت تو حال بلند بلند جلو همه گفت عزیزی مثل بابا پشم داره😡😡😡😂😂

یعنی وقتی برگشت تو اتاقم چنان نیشگونی ازش گرفتم که جیغش تا خونه همسایه ها رفت و برای اینکه ضایعه نشم یه کیکم دادم بهش😊😂

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤

دخترم اونجا که نباید من و همسرمو باهم دید ما بهش گفتیم بابا داشت منو ماساژ میداد حالا هی فرت و فرت تو دفترش نقاشی دوتاآدم میکشه میگه این مامانه این بابا 

بابا رفته روقلب مامان داره ماساژش میده🤐🤐🤐🤐🤐دارم سکته میکنم جایی نگه میگفت میخوام ببرم کلاس به رونیکا و تیچر و آرتان نشون بدم😐😐😐😐3سالشه موندم چه گلی بگیرم به سرم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
دخترم اونجا که نباید من و همسرمو باهم دید ما بهش گفتیم بابا داشت منو ماساژ میداد حالا هی فرت و فرت ت ...

وای خدا 😂😂😂😂😂😂یکی نیست بگه بچه چرا گیر دادی به این موضوع آخه 

چند ماه پیش تازه از امتحانات دانشگاه راحت شدم اومدم خونه وقتی رسیدم کلی مهمون داشیم یعنی من دو دستی ...

اون قسمت کیک دادن فقط😂 

2706