2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظر من بدون بند شیکتره

اره منم بند دوس ندارم ،سرویسا رو کاشی دیوار و کف انجام داده فعلا یجاهایی بندش باریکه خیلی در حد یه میل یجاهایی هم بیشتره ،خیلی ناراحتم

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید
دراثر سرما گرما و نشست ساختمون میترکه. از پودر جدید استفاده کنید که همرنگ سرامیکه و اصلا کثیف نمیشه& ...

عزیزم اگه میشناسی میشه معرفی کنی

اره منم بند دوس ندارم ،سرویسا رو کاشی دیوار و کف انجام داده فعلا یجاهایی بندش باریکه خیلی در حد یه م ...

چه کاشیکاریه که اینجوری کار کرده؟😐

بدون بند چون سختتره میخواد از سرش باز کنه .البته سرامیک بدون بند هزینش بیشتره ولی ارزششو داره

2740

کاشی های کف رو متری چند گرفتین؟او ستادکار متری چند دستمزد میگیره،،ما هم یه خونه داریم هرچی زور میزنیم تکمیل نمیشه

میشه برا مادر شدنم صلوات بفرستی بانو  ؟نگاه خدا سایه بون زندگیت  
چه کاشیکاریه که اینجوری کار کرده؟😐 بدون بند چون سختتره میخواد از سرش باز کنه .البته سرامیک بدون بن ...

نمیدومم والا من زیادی سختگیرم یا اون حرفه ای نیست

کاشی های کف رو متری چند گرفتین؟او ستادکار متری چند دستمزد میگیره،،ما هم یه خونه داریم هرچی زور میزنی ...

وااای ما که از کندی پیشرفت ساختنش کلافه ایم تازه از ما بازسازیه کلی بوده،کف رو متری 105فکر کنم ،دستمزد کاشیکار رو نمیدونم همسرم میدونه،

عزیزم اگه میشناسی میشه معرفی کنی

اسم رو نمیدونم سرامیک فروشیا دارن ما خونه پیش خرید کردیم خودمون طبق سلیقه خودمون داریم درستش میکنم من سرامیک استخونی رنگ با رگه کرم گرفتم پودرش رو هم رنگ استخونی گرفتم البته از سیمان سفید گرونتره ما کاشی دیوارهای حموم توالت رو بدون بند زدیم درضمن سرامیک کارت باید ماهر باشه چون کار با اون پودرا سخته

وااای ما که از کندی پیشرفت ساختنش کلافه ایم تازه از ما بازسازیه کلی بوده،کف رو متری 105فکر کنم ،دستم ...

چقد گرون  ،ما کف خونمون مونده  

میشه برا مادر شدنم صلوات بفرستی بانو  ؟نگاه خدا سایه بون زندگیت  
2706