2737
2739
منم دقیقا اینجوریم یه چیز باید یا خیلی عالی باشه یا نباشه 

حالا همینکه بنها رو یه اندازه در بیاره بازم راضیم مثلا یجا هایی موییه یجا دو سه میل  😔 

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا همینکه بنها رو یه اندازه در بیاره بازم راضیم مثلا یجا هایی موییه یجا دو سه میل  😔

اگه زیاد تو دید نیس حساس نشو،خونه وسایل که چیده بشه تو این چیزا خیلی به چشم نمیاد

میشه برا مادر شدنم صلوات بفرستی بانو  ؟نگاه خدا سایه بون زندگیت  
اسم رو نمیدونم سرامیک فروشیا دارن ما خونه پیش خرید کردیم خودمون طبق سلیقه خودمون داریم درستش میکنم م ...

ممنون عزیزم از راهنماییت،منم ـکف رو  تقریبا استخونی رنگ مات گرفتم ،امروز دیدم تو کمد دیوار رو کفشو درست کرده بود ،رنگ بندکشی شبیه بود ولی نه دقیقا ینی بنداش مشخص بود

2731
اگه زیاد تو دید نیس حساس نشو،خونه وسایل که چیده بشه تو این چیزا خیلی به چشم نمیاد

خدا کنه.میترسم زیادی هم گیر بدم بعدا همینجوری که دوستان میگن مثلا کاشی خراب بشه دیگه هیچ کارش نشه کرد

ممنون عزیزم از راهنماییت،منم ـکف رو  تقریبا استخونی رنگ مات گرفتم ،امروز دیدم تو کمد دیوار رو ک ...

برای هال و اتاقا از اون پودرا بگیر نانو هست اصلا کثیف نمیشه چون سیمان سفید بعداز مدتی سیاه و کدر میشه هرچقدرم تمیز کنی باز یک هفته دیگه دوباره کثیف میشه

برای هال و اتاقا از اون پودرا بگیر نانو هست اصلا کثیف نمیشه چون سیمان سفید بعداز مدتی سیاه و کدر میش ...

باشه میرم میپرسم حتما پیدا کنم